Fotofaktas. Takas trūnija (papildyta K.Šapokos komentaru)

Anykštėnai vis dažniau pastebi, kad už europinius pinigus įrengtas Šventosios kairiojo kranto takas vis labiau laukia investicijų.

Priežiūros prašosi medinė tako dalis, kai kuriose vietose ji jau ne tik neestetiška, bet ir pavojinga lankytojams. „Už skolintus europinius pinigus apipavidalinta Šventosios pakrantė vis labiau ima trūnyti. Vietomis žiojėja skylės, vietomis lentos linguoja. Mažų mažiausia pavojinga. Tik ko tikėtis? Pinigai skolinti turbūt baigėsi, o už savus niekas nieko nenori daryti? Be visa ko dar ir apšvietimas netvarkomas. Daug perdegusių lempučių ir jos nekeičiamos gana ilgai. Ar taip turi atrodyti turistinis miestelis?’, – klausia viena iš skaitytojų, dažnai išeinanti pasivaikščioti taku.

Priminsim, kad nuo liepos mėnesio Anykščiuose pradeda galioti vadinamasis pagalvės mokestis. Iš jo surinktas lėšas savivaldybė žada nukreipti infrastruktūros palaikymui.

Į redakciją paskambinęs UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ vadovas Kazys Šapoka sakė, kad atsiųstos nuotraukos yra kiek senesnės (maždaug mėnesio senumo) ir neatspindi dabartinio vaizdo take. „Vyrai baigia sutvarkyti taką. Maždaug po poros dienų tvarkymas bus baigtas, darbo ten įdėta nemažai, keistos lentos ir balkiai. Anykštėnai gali ateiti ir pasižiūrėti“, – sakė K.Šapoka. Pasak vadovo, ne visai taip žmonės supranta ir tako apšvietimą. „Visos lemputės ten yra sveikos, tačiau apšvietimas, kaip ir mieste, yra „išretintas“, kadangi šviestuvai buvo sustatyti gana tankiai“, – sakė K.Šapoka.

17 komentarų

 1. to reikejo ir tiketis , juk cia medis kad ir impregnuotas ,projektuotojams reikejo galvoti kazka tai kita.

 2. Prie gero šeimininko taip nebūtu…

 3. Byški senos nuotraukytės

  Dėl teisybės, jau nebereikėtų dėti pavasario nuotraukų, sutcarkyta.

  • egi nebėra komunalinaim ūkyje darbų vadovų, mokančių užfiksuoti atliktus sutvarkymo darbus ir pateikt direktoriui, katras su pasid-džiavimu galėtų įrodyti savo vadovaujamos įmonės pasiekimus įpusėjus pusečiui.

 4. kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  Už skolintu pinigus? Gal jai su galva blogai? Tikriausia pati gyvena prasikalinusi ir visur vaidenasi skolos? Arba, tiek tuščia, kad nežino kas yra skolintis?

 5. … takas trūnyja – reikia kviesti KŪBYLIŲ.
  Ai ir anolio sūsunus čia pat gyvena.
  Paklauskime susikibę – kiek jam rūpi ANYKŠČIAI.
  Atsiprašau, atsiprašau NARŲ , esamų irbuvusių.
  Esate pavargę – supratntu.

 6. Senai nusipirkau,ir kas?

 7. Bus sutvarkyta iki turistų pasirodymo. Anykštėnams bele kaip gerai.

 8. Nereikėjo naikinti. Buvo galima pavadinti „nabašnyko ranka iš patiltės“ Juk meno kūrinys …

 9. Pinigai buvo puikiai įsisavinti , o dabar tegul trūnyja. 🙂 Kam šitos pūvančios lentos rūpi…

 10. …………earn75.com

 11. I was fired by my boss and was jobless for few months, then my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn a handsome package. For more detail visi the given link it takes to the main page please click home profit system,instant cash or credit card involved…….https://www.boabank7.com

 12. tiesiog įdomu

  anksčiau buvo rašyta ,kad skirti pinigėliai Sasnovsio barščiams naikinti ,bet kaip žaliavo taip ir toliau auga prie tako.Kur tos lėšos ir kas tą darbą atlieką.

  • kur faktai, kad Sosnovskio barštis auga prie tako? Žaliasis patrulis tokio fakto savivaldybės vadovams nepateikė. Antradienio posėdyje bus prakontroliuota.

 13. Tai vadinasi apšvietimas išretintas. Ant posunkių nedega, kur nesaugu nedega. Kas nusprendė kaip retinti apšvietimą? Iš viso kas čia per retinimas? Išretinkit pas save namie.

  • Būsimas meras

   šitoje situacijoje sakoma-neieškok dantų subinėj. Jeigu vadovas pasakė, kad per daug, tai vadinasi per daug apšvietimo. Jeigu visus šviestuvus įjungs , tai įmonė nebeturės pelno iš tų pinigų, kurie skirti apšvietimo išlaidoms. Jeigu neturės pelno-tai rajono taryba bus nepatenkinta ir neigiamai vertins vadovo veiklą įmonės valdyme. Ar aišku?
   Kaip sakė vienas iš politikų, valdančiosios kaolaicijos partijos skyriaus pirmininkas- už prabangą reikia mokėti, o apšviesti takai Anykšiuose-tai jau prabangos reikalas. Įvedus papildomas rinkliavas už naudojimąsi taku, bus galima įjungti ir visą apšvietimą ir taką nušluoti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.