Fotofaktas. Pilni grioviai automobilių

Pirmadienį eismo sąlygos buvo sudėtingos, ne vienam vairuotojui teko parodyti savo meistriškumą. Deja, ne visiems padėjo.

Jau nuo pat ryto pradėjus kristi šlapdribai, vėliau sniegui, ėmus šalti, keliai daugelyje Anykščių rajono vietų pasidengė suvažinėtu sniegu ir net ledu. Kadangi snigo iki pat vakaro, kelių būklė nė kiek nepagerėjo, net ir magistralinių. Fotografo Nerijaus Kučio reportaže – užfiksuotos sudėtingos eismo sąlygos šios dienos keliuose.

15 komentarų

 1. Kur kelininkai ko ne barsto

 2. bulviakasiui ruošiasi.tokie ir vairuotojai,pėsčiūjų perėjos nesugeba pereit.

 3. Jedze Svedasų

  aš mįsliu, kad tokiom orą salygom esant raiktų viškai uždaryt eismų arba tik tiem laist važiuot su uždėtais vikšrais ar lenciūgais unt ratų.

 4. Šiandien važiavau vakare,lekia ,lenkia žabaliai belenkaip ,taip jiems ir reikia

 5. Lietuvoi smėlis baigėsi.

 6. ce rasa kad pilni ravai privirtusiu masinu a mes vazevam keblanys tai nematem ni vienas , gal koke mazute ir buva uz kruma nulekus .

 7. Anykštėnai

  O aš noriu pasidžiaugti, kaip gerai prižiūri miesto gatves ir šaligatvius.
  Konkrečiau -Pušyno mikrorajone gyvenam. Labai ačiū.

 8. Jau sekmadienio nakti galvojau reiks grizti pesciomis, nes nuo Kupiskio iki pat Andrioniskio buvo visiskas ledas, gerai, kad nebuvo automobiliu, skraidziau nuo kelkrascio iki kelkrascio 30-40 km per valanda greiciu!

 9. Kokio b..io taip laksto te kaip taip slydu???? O kai ilekiate į griovį, tada jau vadinate nekaltuciais ir geruciais ir prašote pagalbos😀aš tai tokius griovyje ir palikčiau, tegu patys ir kapstosi kaip nori, kita karta gal zinos

 10. kita karta padangas uzsidek , gal ant ratlankiu vazineji

 11. Smaikstuoliui

  Ei tu, ratlanki, juokingas komentaras, patiko! Aha, tie kur kojas, rankas susilauzo irgi be batu i lauka ejo!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.