Fotofaktas. Neskubus neskubėjimas Troškūnuose

Kaip dirbo buvusi Anykščių savivaldybės administracija? Pernelyg neskubėjo.

Paaiškėjo, kad praėjus daugiau kaip metams po to, kai buvusiame Troškūnų profesinės mokyklos pastate įvyko dalies konstrukcijų griūtis, sprendimų nepriimta. Nuo to laiko niekas nesutvarkyta, nors ne kartą dėl to pasisakė rajono vadovai Sigutis Obelevičius ir Dainius Žiogelis, net davė interviu televizijoms.

Naujai išrinktas meras Kęstutis Tubis sako, jog pasirodė, kad daugiau negu žodžiais, nepasistūmėta. „Praėjo metai ir trys mėnesiai po griūties. Nepadaryta nieko, kad sutvarkyti šį pavojingą objektą“, – stebėjosi K. Tubis.

Nors gal tai ir teisinga taktika, bus galima parduoti šį pastatą filmų kompanijoms, kurios suks filmus apie karą.

4 komentarai

  1. o man gražu, teisingai darė, kad nieko nedarė, atlyginimas nuo to nenukentėjo

  2. Raštleva bla bla

    Rašot bele rašyt. Tas pastatas privataus asmens, gyvenančio Ukrainoje. Tai ką savivaldybė gali padaryt? Lygiai nieko, taip pat kaip ir su buvusios ligoninės pastatu prie bažnyčios.

    • galėjo kreiptis į Prokuratūrą dėl viešo intereso gynimo, kai yra faktas ir realus pavojus visuomenei. O ta valstybės institucija žinotų ką daryti. Bet vietiniams rajono storaskūriams geriau taip daryti, kad nieko už save nereikėtų daryti. Nesvarbu, kad gretimų sklypų gyventojams objektas kelia pavojų dėl tolimesnės griūties pasėkmių. Tam merui iš vidurio kaimo ir vicemeraui iš vienkiemio tas negrėsė.

  3. Troškūnų m gyventojas

    už statybas ir rajono ūkį buvo atsakingas ekstriamalių situacijų operacijų vadovas ponas mero pavaduotojas, o merui tai kas- ne jo darže įgriūvo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.