Fotofaktas. Nepridengtas pavojus

„Nykščių“ skaitytojas atsiuntė nuotraukas apie pavojingą vietą Anykščių mieste.

„Noriu perspėti anykštėnus vaikštant labai žiūrėti po kojomis, nes yra pavojus įkristi į duobę, iš kurios išlipti nėra šansų. Duobė yra Žvejų gatvės gale, pasukus į deśinę. Atsargiai. Duobės yra apie 3 ar 4 metrai gylio. Tikrai pavojinga“, – nuotraukas komentavo „Nykščių“ skaitytojas. Pasak jo, duobės ypač pavojingos tiems, kurie vedžioja augintinius.

14 komentarų

 1. Mano nuomone reikia iškviesti policiją, kurios pareigūnai turėdami įgaliojimus surašytų pažeidimų protokolą dėl apleisto turto, keliančio grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Manyčiau, kad policija turi priemones nustatyti turto savininką ir įpareigoti sutvarkyti savo turtą, o jeigu tai bešeimininkis turtas tai įpareigoti savivaldybės administraciją savo lėšomis panaikinti pavojų keliančias aplinkybes.
  Būkime pilietiški.

 2. Nera ko vaikscioti pakampemis ir neikrisit

  • Grynas anykštėnas

   sakai kol niekas neįkrito ir nenumirė duobėje, tai gali būti ir taip? Ar prisiimi atsakomybę jeigu kas nukentės?

 3. dangtis gal buvo metalinis, pijokėliai pridavė metalo laužan

  • tai uždėkit plastikinį dabar, o metalo supirkėjai lai nurodo asmenis kas pridavė tokį dangtį. Juk privalo registruoti iš ko superka metalo laužui atiduodamą turtą.

 4. zveju g. zmogui gal sulnys priklauso , vasara vandeni semia darzui laistyt ir is rudenio uzmirso uzdengt , namuos ir turi dangti ,dabar pamatis nuotrauka ir uzdengs.

  • Gali būti per vėlu! Pamatys nuotrauką architektūros dizaineris, politikas, Anykščių seimelio, t.y. tarybos narys ir pareikš kritikos laviną, kad garsas ir iki LRT nueis.
   Reikia kviesti savanorius į pagalbą kad užpiltų tą duobę žemėmis.

 5. Pagal mane,tai ten bešeimininkė žemė,nes kaimyniniai pastatai yra Anykščių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Žvejų g. 76, ir skalbykla buvo, bet direntorius Antanas Rindzevičius, mirė prieš 7 metus,2014 m.Liko tik jo sūnūs:Marijus ir Justinas kur turi sodybą,Rindzevičių sodyba „Šventosios upės slėnis“,Mikierių k.Dar einant į parduotuvę „Bikuvą“ A. Vienuolio g. 32.

 6. pamatis nuotrauka kas nors is komunalinio ir duos nurodyma is konteineriu paimtom siukslem uzpilt , nereiks vezt Utenon .

 7. aikit visi paziurett..

  toj dobej nera skiepijama .[atsargiai ] .

 8. Infoanyksciai

  Primename, kad pastebėtas mieste problemas galite registruoti per elektroninių valdžios vartų prisijungimą savivaldybės problemų žemėlapyje.
  Dėkojame už pilietišką aktyvumą.

 9. Atsakymas visiems

  Ten turbūt buvo dangtis su užrašu LTSR, už tai nuėmė, nes gali pritraukti rusus. Nuimt nuėmė, bet pamiršo uždėti kitą. Va ir visą tiesa,……

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.