Fotofaktas. Linkėjimai turistams

„Nykščių“ skaitytojai atsiuntė fotografijas, kad Anykščių regioninio parko teritorijoje jau greit bus metai kaip veikia ekstremali trasa.

Nepagalvokite, kad tai kokia naujovė, tačiau patekti prie Puntuko brolio anykštėnams ir miesto svečiams ne taip jau paprasta. Turbūt nereikia priminti, kad po pernai metų žiemos snygio miškuose buvo išvartyta daug medžių. Kaip išvartė – taip ir liko, o jūs eikite kaip norit.

7 komentarai

 1. labai paprasta

  tai privatūs privačių asmenų miško sklypai. Jie specialiai netvarko, kad nieks nesivalkiotų ir nešiukšlintų jų miškuose. O pagal dabartinį ES požiūrį į gamtą ir žalumą, tai net pagirtina medžių pūdymas, kad galėtų vabaliukai su kirmėlėmis nevaržomai veistis.

 2. Taip taip, užverčia turistinius takus ir nieko????

 3. bet ,svarbiausia, kad zinot juusssssssssssss.

  as to nezinau,

 4. geraiau butu geriau, ,,,,,,,,

  aishku …………….

 5. Bet ten labai puiku pasivaikščioti pro tuos medžius. Argi norima, kad visur būtų kaip mieste išpjauta reik ar nereik.

  • Ar tu žinai?

   daugumai turizmo paslaugų pardavėjų patinka tik kelmais ir skujoms nukloti, saulės deginami, nenaudingi plotai…

 6. seniunaitija

  nuo liepos menesio audos pusyno rajonelyje, mieste pavojingai paluze, pasvire pusys, niekam nerupi, nera mieso prieziuros seimininko. baisi situacija, kokios nera buve, betvarke. Negi meras uz viska turi atsakyt, pradeda tegu dirbt specialistai, o tai nelenda is kabinetu ir nieko nemato. Bala zin kam miesto miskeliai priklauso, gal dar desimt organizaciju yra =regioninis parkas, misku tarnyba, uredija, aplinkos apsauga…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.