Fotofaktas. Keliai ir mokestis

Kaimo turizmo sodyba „Svajonių Dvaras“ savininkas Gintaras Senulis praneša, kad lankytojai nepamirštų susimokėti mokesčio.

„Anykščių kurorto keliai. Atvykdami į kurortą, nepamirškite susimokėti kurorto mokestį“, – savo nuotrauką ironiškai komentuoja G. Senulis.

11 komentarų

 1. Gintarui.Kelias kaip kelias.Važiuosim pas ką nuvalyta.

 2. Turi ir verslas, vykdantis savo turizmo veiklą rajone prisitaikyti prie politikų patvirtintos rajono vystymo strategijos.
  Lėto miesto strategija apima per 50 nuostaų, kuriose rekomenduojam atsisakyti transporto, išmetančio CO2 dujas ir kitas kenksmingas medžiagas, labiau naudoti LĖTO judumo transporto ir susisiekimo priemones- arkliais, elniais ar jaučiais tempiamus kinkinius, elektrines rogutes ar slides, kai negalima nuvažiuoti dviračiu ar paspirtuku iki pasirinktos rajone esančios poilsio ir turizmo paslaugų vietovės.

 3. Proga verslininkui įsigyti arkliuką su rogėmis dar vienai atrakcijai savo turistams ir gauti sau po kelis eurus.

 4. Greitai atims visus gyvulius. Arkliai per daug bezda, klimatas kenčia.

 5. seneu soferei veziodavas siupelius ir patys prasykasa kur uzbuksuoja ratai ir dabar gali nuskast ,.a dabar gatavai nukask, zinok dabar gi ne vasaras kelias .

  • gerai tu, Onut sakai. Va preitų žiemų ir rajono meras su šiupeliu siengų prie įvažiavimo kasė ir džiaugėsi tuo 🙂
   Raikia pratin daugiau fiziškai judėt, kad sveikata sustiprėtų, o ne tik prie pečiaus sėdėt.

   • kai da dyrbau keliu ruozi tai skuzdavas kad uzpustyta , nepravaziuoja , a mes turedavam masinaj dauk siupeliu tai sakam , jimk va ir praskask arba duok daugeu gaza ir pravaziuosi , jama musu ir paklausa , a taleu pavazevys sustoja ir atanesa pinkius rublius uzu patarymu ,ir da pasaka aciu .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.