Fotofaktas. Griuvėsių turizmas

Anykščiai tikrai turi ką pasiūlyti turistams.

Pasaulyje populiarus griuvėsių turizmas, tiesa, Anykščių sinagoga – ne Akropolis ir ne Koliziejus, juo labiau, kad neseniai pasipuošė plastikiniais langais ir durimis.

Turistų delegacijos vis laikas nuo laiko eina ratais, neaišku, ką po tokios ekskursijos mąsto miesto svečiai, juo labiau, kad sinagogos teritorija naujieji savininkai po truputį verčia ir „autolaužynu“, čia jau nuo gruodžio mėnesio riogso du automobiliai, vienas iš jų – paremtas plytomis. Plytos ne istorinės, baltos, Chruščiovo laikų.

6 komentarai

 1. Turime ūkišką mera , jo patrėją, atsakingą už miesto viešąją infrastruktūrą, naujai paskirtą , jau patyrusį mero pavaduotoją, atsakingą už kultūra. Visiems viskas čia gerai, neieškokite sėklų bulvių gumbuose :). Prie valstiečių ir socdemų atstatomo kolūkio centro tai laaabai tinka.

 2. kū veikia 3 patarėjai ir 2 vicemerai????

 3. Iš toliau.

  Privati zona,ką noriu tą darau.

  • Pastabus anykštėnas

   įsitikink ar žemė privati? Ar tikrai ką nori tą darai net ir privačioje nuosavybėje, o gal naudoji tik pagal paskirtį ir Žemės įstatyme apibržtus privačios valdos žemės nadojimo straipsnius. Jeigu plati vaizduotė leidžia laisvai šnekėti ir rašyti, tai yra rajono meras ir tarybos nariai, kurie gali pirštu parodyti įstatymo raidę, kurios kiekvienas privalo paisyti! Taškas.

   • kur tu matei,

    kad turčiams galiotų įstatymai?

    • Pastabus anykštėnas

     jeigu toleruosi neteisėtus veiksmus, kuriuos pastebi- tai ir toliau būsi biednas ir kvailas.
     Beje, spaudos atstovai galėtų paviešinti ir kitus rajone esančius apleistus statinius ir jų valdytojus, nesilaikančius nustatytų, rajono savivaldybės mero potvarkiu patvirtintų ūkinės valdos priežūros taisyklių.
     Seniunaičių ir nevyriausybinių bendruomeninių organizacijų iniciatyvų pagalba, bendradarbiaujant su savivalda galima pasiekti geresnės gyvenimo ir aplinkos tvarkymo kultūros savo aplinkoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.