Fotofaktas. Ėjo projektas, ėjo ir pavargo

Anykštėnai negaili kritikos procesams, kurie skambiai prasideda, bet ima ir užstringa.

„PROJEKTAS ANYKŠČIŲ MIESTO VIEŠŲJŲ ERDVIŲ SISTEMOS PERTVARKYMAS sustojo Liudiškių g. 31 kieme, o siektino rezultato vis dar laukiame su pernykščiais lapais“, – komentuoja viena anykštėnė sustojusio projekto darbus, nurodydama ir vietą, ties kuria projektas išsikvėpė.

4 komentarai

  1. Grynas anykštėnas

    Tai kur žiūri išsikėlę į Seimo narių rungtynes Anykščių rajono tarybos nariai- renovacijos vadybininkas, valstietis, liberalų partijos skyriaus pirmininkė, jaunasis koncervatorių atstovas, visur reaguojantis, socialdemokratų partijos vicemeras ?!
    Kur Mero komandos patarėjas, atsakingas už infrastruktūrą ir save spaudoje pristatantis kaip savivaldybės ststybos skyriaus specialistų darbo prižiūrėtojas savivaldybės administracijos vykdomos sutarties su rangovais objekte.
    Už viešųjų paslaugų ir savivaldybės teritorijoje, gyvenamojoje vietoje vykdomus darbus ir tų darbų rezultato neatitikimą, bei keliamą pavojų žmonių sveikatai dėl galimo nelaimingo atsitikimo tiesiogiai atsakingas savivaldybės meras, kaip vadovas. Ar jis pamiršo savo pareigas?

  2. kurortas puošiasi

  3. Cia Varnas viska reguliuoja

  4. pinionzai baigės 🙂 O darmavai niekas bendruomenės labui paplušėt nenori, ne sovietinės talkos… beje, o akcija „Darom!“ sėkmingai pamirė?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.