Fotofaktas. Ant miškasodžio pasnigo

Šiemet viskas kartu – ir slyvų žydėjimas, ir sniegas.

Savaitgalį orai Lietuvoje nebus itin džiuginantys – dienomis temperatūra nepakils aukštai, o naktimis kandžiosis šalnos. Šeštadienį vyks nacionalinis miškasodis, o iš ryto anykštėnus pasitiko sniegas. Laimos Juzėnienės nuotraukoje – Ramybės mikrorajonas šeštadienio rytą. Pranešama, kad šilumo teks palaukti, o kitą savaitę dar prognozuojamos šalnos iki -4-9 laipsnių . Šeštadienis Lietuvoje bus debesuotas su nedideliais pragiedruliais, daugelyje rajonų protarpiais pasitaikys krituliai, vyraus lietus. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s stiprumo. Termometrų stulpeliai kops iki 3–8 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį daugelis rajonų sulauks trumpų kritulių, gali pasitaikyti ir mišrių kritulių. Atvės iki 0–4 laipsnių šilumos, tačiau ore ir dirvos paviršiuje gali formuotis šalnos – iki 1–6 laipsnių šalčio. Vėjas pasisuks iš šiaurės, kiek sustiprės.

Kitos savaitės pradžia orų prasme taip pat nebus itin maloni. Iki savaitės vidurio naktimis kandžiosis šalnos. Visgi nuo trečiadienio šalyje turėtų kiek sušilti.

3 komentarai

  1. Pagaliau supratote, kad mistinis klimato atšilimas tik ES Briuselio sukurtas pasipinigavimo modelis. Pasauliui arteja atvirkštinis reiškinys Elninjo – bus ne atšilimas, o šeštasis ledynmetis. Vergai ruoškitės – už papildomą sniegą ir ledą bus paprašyta susimokėti jau artimiausiu metu !

  2. PAGAL NUOTRAUKĄ, TIEK DAUG PASODINTA MEDŽIŲ,O JUOS UŽKLOJO SNIEGAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.