Elektromeilės pabaiga – teks nemažai pakloti

Anykščių rajono savivaldybės taryba paskutiniame posėdyje nusprendė, kad nuo 2023 m. sausio 1 d. elektromobilių viešojo įkrovimo paslauga vartotojams bus teikiama už 0,50 Eur/kWh.

Tarybos sprendimu bus apmokestintos šios įkrovimo stotelės Anykščiuose: Biliūno g. 13, (automobilių stovėjimo aikštelė prie parduotuvės Iki) ir Paupio g. 6 (šalia Kultūros centro).

 Savivaldybė informuoja, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. rugpjūčio 30 d.  Paupio g. 6  elektromobiliams krauti suvartota 13263,71 kWh elektros energijos, o įkrovimo stotelėje J. Biliūno g. 13 elektromobiliams krauti suvartota 9068,25 kWh elektros energijos. 

Atsižvelgiant į šiuo metu taikomas elektros kainas, priimtas sprendimas elektromobilių viešojo įkrovimo paslaugą vartotojams teikti už atlygį 0,50 Eur/kWh.

15 komentarų

 1. O tai ką jie nori už dyką važinėti elekromobiliais,dykai tik pėstieji vaikšto.

 2. Vaje, bus net 6 EUR už 100 km. Tikrai nemažai, teks grįžti prie arklio su vežimu 🙁

 3. FAKTAS KAIP BLYNAS :)

  Negaliu komentuoti, nes keiktis norisi! Taip norisi, kaip dar niekad nesinorėjo!! Bliam !!! 🙂

 4. prades krautis name ti 24 centai tai parpus pigeu

 5. KOMUNIZMAS

  Ubagai neįperka elektromobilių, bet štai ponams, vairuojantiems ,neva ekologiškus, elektra kraunamus automobilius, buvo negėda dykai naudotis elektra , už kurią sumoka visi mokesčių mokėtojai. Komunizmas?

 6. Vyriausybė sakė jeigu nepraėjo penkeri metai nuo stotelės isteigimo , steigėję paduos į teismą už apmokestinimą.

 7. Tai kaip PVZ: elektromobiliui 100km nuvažiuoti reikia apie 15kw elektros minimaliai tai gaunasi apie 7.5euro,neka brangiau nei dyzeliu bet va remontu kainos ir paciu automobiliu tai skiriasi laaabai.Verta pamastyt ar tikrai apsimoka tas elektromobilis.

  • Originalas

   Butent zmones perkantys elektromobilius nepaskaiciuoja kiek jiems kainuos tepalai, tepalu ir oro filtrai filtrai, uzdegimo zvakes, kuro siurbliu remontai, variklio tarpiniu keitimai, o dar baime kad kas neispjautu katalizatoriaus, ir t.t.

 8. Tuomet ir pasakyta kad

  elektromobilių eros pabaiga atėjo. Atrodo, kad net nebuvo prasidėjusi ! Teks vėl sėsti ant dyzelinio Golfuko. Bet įdomiausia, kad elektrą gaminti dyzel generatoriumi pigiau nei perkant iš reketininko NordPool – o !

 9. Kaip „neteisinga“ : ponai su elektromobiliais nebegalės užsikraut iš ubagų kišenių apmokamos elektros.

 10. Kodėl 50 centų? Juk po naujų prognozuojama kaina yra 65 centai.

 11. Tai vistiek nebus brangiau nei važiuoti su VDV,o kur dar komfortas važiuojant visiškoje tyloje ir be jokiu taršos pėdsaku gamtai

 12. klausimukas

  O kaip su savivaldybės kieme esančia stotele? Ar ji neveikia, ar bus skirta tik „išrinktiesiems“?

 13. klausimelis

  O kaip su savivaldybės kieme esančia stotele? Ar ji neveikia, ar bus skirta tik „išrinktiesiems“?

 14. Jei stotelė įrengta su ES parama, tai 5 metus paslaugos teikimo sąlygos fiksuotos paramos sąlygose. Jei stotelė įrengta be ES paramos, tai visai kita situacija… Ar galėtų savivaldybės kėdžių zulintojai pakomentuoti ? Alytaus meras turi drąsos prisipažinti, kad šioje vietoje jiems gavosi piššš… 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.