E. Navašinskaitė pagerino dar vieną Lietuvos rekordą

Praėjusį savaitgalį Kauno „Žalgirio“ baseine vyko Lietuvos laisvojo nardymo čempionatas.Aukšto rango pirmenybėse varžėsi ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Latvijos bei Ukrainos.

Geriausių sportininkų tarpe, kaip įprasta, itin sėkmingai pasirodė Anykščių KKSC trenerė Evelina Navašinskaitė, kuri pasipuošė dviem aukso medaliais.

„Dalyvavau trijose rungtyse, o didžiausios jėgos buvo sutelktos į STA (kvėpavimo sulaikymą) ir DYN (nėrimas po vandeniu su monoplaukmeniu) rungtis.

STA pavyko keliomis sekundėmis pagerinti prieš tai buvusį rezultatą – laimėta pirmoji vieta ir pasiektas naujas Lietuvos rekordas (6:22 min.).

DNF (nėrimas į toli varlyte) rungtyje  treneris leido pasimėgauti ir giliai nenerti – buvo užfiksuotas 128 m rezultatas, kuris taip pat garantavo pirmąją vietą.

Kitą dieną manęs laukė viena rungtis su monoplaukmeniu. Neslėpsiu, jog gaudžiau naują rekordą, bet įveikusi 203 metrus ir neatlikus protokolo teisėjui, gavau raudoną kortelę ir neužskaitytą rezultatą.

Tik keista, kad dėl to nuotaika tikrai nesugedo, o visas patirtis užsirašiau savo į bagažą ateičiai  – rekordas vis vien bus pričiuptas“, – sakė E. Navašinskaitė.

Vienas komentaras

  1. Šaunuole sveikinimai sekmes ir toliau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.