Džiaugiasi rinkėjų palankumu

Kovoje dėl patekimo į Seimą visai neblogai pasirodęs anykštėnų kandidatas Kristupas Krivickas savo facebook`o paskiroje dalinasi naujaisiais partijų reitingais.

„Naujausi politikų ir partijų reitingai: Lietuvos Centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis – palankiausiai vertinamas politikas tarp visų partijų lyderių, o už jo vadovaujamą Lietuvos Centro partiją balsuotų daugiau kaip 6 proc rinkėjų. Valstiečiai vėl aplenkė konservatorius“, – tokį įrašą su nuoroda į delfi portalą socialiniame tinkle paliko K. Krivickas.

Už „valstiečius“ gruodį žadėjo balsuoti 19 proc. apklaustųjų, už Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus – 18 proc. respondentų.
Trečioje vietoje – socialdemokratai (10 proc.).
Penkių procentų barjerą taip pat įveiktų Liberalų sąjūdis (6 proc.), Lietuvos centro partija (6 proc.) bei partija „Tvarka ir teisingumas“ (5 proc.).

3 komentarai

  1. Tendencijos

    Yra tik dvi partijos kurios per gruodžio mėnesį turėjo kilimo tendencijas. Tai Valstiečiai ir Liberalų Sąjūdis. Kitos krito, arba stovėjo vietoje. Tendencijai išsilaikius, įvyks tautos poliarizacija ir turėsime dvi priešingas jėgas.

  2. kad jie melagiukai ir pazadukai

  3. jie klounai , o ne melagiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.