Dviratininkas nespėjo kirsti sankryžos

Birželio 18 dieną, kiek po 16-tos valandos, Anykščių mieste įvykusios avarijos metu nukentėjo dviratininkas.

Avarija įvyko kiek po 16-tos valandos, kai Anykščių mieste Dariaus ir Girėno ir Gėlių gatvės T formos sankryžoje į pagrindinę gatvę iššoko mokyklinio amžiaus dviratininkas. Pagrindine gatve volkswagenu važiavusi vairuotoja nebespėjo sustabdyti ir dviratininkas kliudė kairę automobilio pusę. Po smūgio dviratininkas griuvo ant šaligatvio. Greitosios pagalbos automobiliu jis buvo išgabentas į ligoninę. Spėjama, kad dviračiu važiavusiam asmeniui galėjo lūžti koja, šoką patyrė ir automobilio vairuotoja, kuri sakė nespėjusi sureaguoti į netikėtai kelyje išdygusią kliūtį.

Avarijos vietoje dirba du policijos ekipažai, kurie atlieka matavimus. Tikslesnės avarijos aplinkybės ir priežastys bus paskelbtos vėliau.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Folsvagenu🙈🙈

 2. o tai patampys nekalta vairuotoja policija. Uzuojauta jai.

 3. Jaunuolis jau žinos kaip važuoti su dviračių reikia 🤨🤨🤨

 4. 15:20 važiavau pro tą vietą, tai tik buvo įvykęs įvykis.
  Jeigu nežinot laiko, gal visai nerašykit, redaktoriai.

 5. Tendencingai formuojama nuomonė iš antraštės. Reikėtų žiniasklaidos atstovams susilaikyti nuo savo išvadų kol vyksta įvykio tyrimas ir eismo įvykyje yra nukentėjęs nepilnametis.

 6. Tikiuosi jaunuoliui viskas bus gerai. Vienas iš pareigūnu be liemenės ant važiuojamosios dalies.

 7. Šitoje Dariaus ir Girėno atkarpoje reikia statyti ženklą 30 km/h greitis. Nes manęs vos ne nunešė kelis kartus bi balas kaip iš važinėjau iš parkavimo aikštelės. Širdis jau buvo kūnuose, kai bimbalas prasvilpe ant 70km/h

 8. Didžiausia problema, kuri tęsiasi Anykščių rajone ta, kad savivaldybėje eilę metų nėra realios , kompetetingos, savo funkcijas veikiančios saugaus eismo komisijos. Anykšių miestas pagal gyventojų skaičių ir transporto srautus yra palyginti mažas, tačiau kiekvienais metais užregistruojamų esmo įvykių su skaudžiomis pasekmėmis, kuriose sužalojami ir net žūsta eismo įvykio dalyvai, skaičius nėra raminantis.
  Deja, bet savivaldybei yra brangu už 200 eurų pastatytį papildomus esmą reguliuojančius ženklus, kurie galimai sumažntų eismo įvykių skaičius. Rajono valdžia tik didelius pinigus kainuojantiems projektams skiria lėšas, kurie nevisada pasiekia įgyvendinimo stadijas ir lieka tik popierių lapuose, kuriais mero pavaduotojas net ir kombaino garažui ar kokiai vištidei miesto centre stogą galėtų uždengti….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.