Dviguba Šarūno Grigonio šventė

Vienas iš jauniausių Anykščių rajono tarybos narių birželio 19-ąją švenčia dvigubą šventę.

Visų pirma – gimtadienį, o kita, ne mažiau svarbi proga – Š. Grigonis baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir rankose laiko diplomą.

Š. Grigonis 2019 m. dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės 2019–2023 m. kadencijos tarybos rinkimuose Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąraše, užėmė likusią laisvą Tarybos nario vietą ir nuo 2019 m. birželio buvo rajono savivaldybės narys – visų laikų jauniausias tokias pareigas ėjęs Anykščių savivaldybės politikas.

Be to, jis buvo ir pats jauniausias politikas visoje Lietuvos savivaldoje.

Š. Grigonio asmeninio albumo nuotrauka.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Šaunu ! Sveikinimai 👍👌

 2. Belieka atlikti pareigą Tėvynei- privalomos karinės tarnybos kursą, kartu su kitais šauktinais.

 3. Liūdna, kad į Tarybą ateina mokslų nebaigę, be gyvenimiškos patirties žmonės.

  • ne ateina, o patys pusdurniai rinkėjai juos išrenka

  • Liūdna, kad savivaldybėje ir visose valsybinėse institucijose SĖDI nusenę pensininkai, kurie jau negeba naudotis technologijomis (technologijų laikais) ir neužleidžia vietos jaunimui, kurie atktyvūs veiklūs, su naujomis žiniomis, toliau stengiasi tobulinasi. Tik už jaunus ir perspektyvius žmones. Kuo mažiau pensininkų tokiose įstaigose, tuo greičiau atsikratysim visų kišininkavimų ir koorupcijų!!!!

 4. Dabar Šarūnui reikia dešimt metų padirbėt su teise susijusį darbą, įgyti patirties ir tik tada pasijus „kietu“ bei tikėtis žmonių pagarbos. Kol kas tik „žalias“ vaikinukas.

  • replika i pastabą

   Žali tai valstiečiai iš paviršiaus, nor viduje raudoni. o koncervatyvių politinių pažiūrų jaunimas nėra nei žalias nei raudonas 🙂

 5. Tevynes labui, po mokslu ginti salies pasimokyt, maza ka. Vaikinukas atletiskas sunku nebus, o zinios pravers.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.