Donatas Krikštaponis – ligoninėje

Anykščių rajono tarybos posėdyje meras Sigutis Obelevičius pranešė, kad vienas iš tarybos narių atsidūrė ligoninėje.

„Gyvenimas yra gyvenimas, visko nenumatysi. Donatas Krikštaponis susilaužė koją ir atsidūrė ligoninėje“, – informavo tarybos narius S.Obelevičius per nuotolinį posėdį.

NYKŠČIAI

19 komentarų

 1. Paciantas

  ar žymus rajono politikas gydosi Anykščių ligoninėje ar pasirinko kitą gydymo įstaigą?

 2. Patiko paciantui.

  Tikrai nepataikei. Gydosi Panevėžio respublikinėje .

  • kaip čia dabar taip? Tai gal vėliau persikels į savo rajoninę ligoninę, kuriai vadovauja visiems gerai žinomas chirurgas ir valdančios koalicijos bičiulis, vadovų preidentas. Vis tik tarp savų gal greičiau pasveiktų ir ligoninei pajamos…?

 3. Be to dar pranešė kas iš tarybos narių gimė kovo mėnesį. Reikėtų ir jų portretus paskelbti garbės lentoje.

 4. Tai jau su slydėm

  nuo Kalitos kalno čiuožė gal ?

 5. Ligoninės direktoriui Daliui Vaiginui reikia viešai paaiškinti, kodėl rajono gyventojai renkasi Panevėžio, Utenos, Ukmergės gydymo įstaigas, o ne Anykščių. Jeigu tai tiesa, Donatas pasirinko Panevėžį. Kodėl? Jis yra rinktas valdžios atstovas ir galimai nepasitiki savo gydytojais, ligonine?

  • Sava sveikata visiems brangiau net ir už politinius įsitikinimus ar valdžios susitarimus. Žmogus žino tikrąją padėtį apie ligoninę ir su pleistro priklijavimu prie kaulo lūžio traumos čia jau nebeišsiversi.

 6. Ar lūžo nuo marmalo ???

 7. Gali lūžti aišku nuo marmalo

 8. Anykštietė.

  Man buvo lūžusi ranka. Jokiam Panevėžy ar Vilniuje manimi niekas taip nebūtų rūpinęsis. Gydė mane gyd. A. Kurminienė, esu dėkinga jai už rūpestingumą ir kantrybę. Vėliau gydė reabilitacijos skyriuje. Itin malonus, šiltas, darbštus personalas. Gera mūsų ligoninė., nes ten daug puikių medikų. Sėkmės visiems.

  • gerbiamas rajono socialdemokratų patriarchas gal geriau žino kokia dabar padėtis ligoninėje, nesvarbu, kad ten dar yra keli medicinos darbuotojai, stengiantys padėti žmonėms tiek, kie turi galimybių. Deja, ne visiems turimų galimybių pakanka.

   • LigonePacientė

    Jau yd kaip Saugunas tai gal niekur tokio nėra apie mediciną nežino nieko be diagnoziu ir be ištyrimo išleidžia ligonius namo

 9. Dieve apsaugok nuo bado, maro ir … Anykščių ligoninės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.