Dominykas Puzinas mano, kad tarybos narius perkalbėjo nebalsuoti už jį

Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo balsuojama dėl Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininko posto. Į pirmininkus pretendavo Dominykas Puzinas (TS-LKD frakcija).

Balsavimas vyko du kartus, tačiau rajono tarybos nariai D.Puzino kandidatūros nepatvirtino.

„Norėčiau išreikšt šiokį tokį nusivylimą, – balsavimo rezultatus komentavo D.Puzinas, – komitete 4 nariai ir gaunasi, kad mes komiteto pirmininko niekada neišsirinksim. Matau sąmoningą mero partijos nusistatymą prieš mane, kadangi du nariai pasisakė už mano kandidatūrą niekieno neprašomi ir gražiai atsiliepė. Leisiu sau teigti, kad komiteto nariai buvo mero perkalbėti“.

„Jūsų pasisakymo aš nekomentuosiu“, – sakė meras Kęstutis Tubis.

Iš ryto D.Puzinas savo feisbuko paskyroje paviešino, kad laukia balsavimas ir savo, kaip pirmininko, darbo viziją.

„Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje spręsis daug svarbių klausimų, kurių vienas asmeniškai liečia mane. Antradienį vykusio Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto posėdyje, vienbalsiai, mane kiti komiteto nariai pasiūlė į šio komiteto pirmininko poziciją (buvęs pirmininkas tapo vicemeru).

Šiam siūlymui pritarė du mero partijai priklausantys LVŽS nariai – Virginijus Milaknis ir Rita Juodiškienė, taip pat, opozicijai priklausančios Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys Antanas Baura. Komiteto narė R. Juodiškienė teigė: „[…] palaikau nuomonę, kad tikrai jauni žmonės turi skintis kelią į gyvenimą.“ V. A. Milaknis teigė: „[…] jaunas, gabus, perspektyvus ir reikia mokytis. Kuo jaunesnis daugiau išmoksi, tuo ateityje, manau, ir Savivaldybėje darbas bus kokybiškesnis ir geresnis […].“ – rašė D.Puzinas apie palaikymą iš LVŽS narių pusės, kurio per balsavimą taryboje nesulaukė.

D. Puzinas teigė dirbsiantis kaip komiteto pirmininko pavaduotojas.

Tiesa, vėliau pasisakęs V.Milaknis teigė, kad meras jo nei kalbino, nei perkalbino. „Čia Algirdas Ananka šone didžiausią darbą padarė“, – į gretimai sėdintį A. Ananką galvą kryptelėjo V. Milaknis.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. nereikėjo neperšokus griovio sakyti „op“.

  2. Labai nesolidu iš kolegų pusės. primena praeitą kadenciją ar net blogiau.

  3. nu netikiu aš tais jaunikliais-lindikais „į načalstvą“ nors tu ką…

  4. Alia tai kaip gi, vaikeliuk, nesusipratai išunkstą paprašyt mero ar jo padėjėjų kad užtart žodį užu tavi. Niekas gi be asmeninio prašymo nei postų valdžioj dalina nei darbo vietų duoda. Raikia prašyt ir dar nepamiršt atsidekot padabnai.

  5. Mano nuomone, pasielgta teisingai. Nereikia pradėti girtis iš anksto. Šią kadenciją pasimokyk, kaip reikia dirbti su žmonėmis ir aplamai semkis patirties. Kai pradedi spaudoje nurodinėti, kaip turi dirbti gydytojas ar kitas asmuo – nelabai jau etiškai gaunasi. Giriesi daug, bet konkrečių darbų nesimato. Sveikatos apsauga ir socialiniai reikalai atsakingas postas, čia reikia patyrusio žmogaus gal būt ir mediko, juk taryboje yra medikų. Ką Tu jiems patarsi. Kas liečia jaunimo klausimus sutinku ir tai abejotina. Tamstos norai dideli, bet darbai deja….. Juk atėjote dirbti rajono labui, o ne partijų reklamuoti.

  6. Reikėjo pas merą nueiti su buteliu. Gal ir mero patarėju būtų tapęs.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.