Dingo vyras

Policija praneša, kad birželio 23-ąją, apie 9.00 valandą, iš namų, esančių Kurklių  II k., Dvaro gatvėje, išėjo ir iki šiol negrįžo 1943 metais gimęs vyras.

Vyro buvimo vieta nežinoma. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens paieškos.

Nuotrauka iš facebook paskyros

PRAŠOME PAGALBOS,GAL KAS MATĖTE AR PAMATYSITE,PRAŠAU SU MUMIS SUSISIEKTI ! AČIŪ !

18 komentarų

 1. Nuotrauka idekit gal maciau kur einanti, ar tik ikiteismini sugeba mentai pradėt?

 2. Jis gal traukia ka

 3. Kai kazkada Grauzinienes suauges sunus dingo – tai ir policija ir kariuomenes sraigtasparniai buvo pakelti i ora pusvalandzio begyje – o cia kaime diedukas dingo…policija uzvede byla ir imete ja i stalciu. Nes diedukas neturi giminiu aukstuosiuose politiku sluoksniuose. Policija ir pirsto nepajudins.

  Kaimynai galetu kooperuotis,tokio amziaus toli nueiti negalejo,gal kokiam griovy ikrites,ar pievoje,ar i miskeli grybu isejo paziuretiir pasiklydo.

 4. idek savo diplomu nuotraukas tikrai visi po namus islakstis ir be nuotraukos

 5. O iš kur jUS Ponai ir Ponios žinote,kad kaimynai ir artimieji to nedaro??Žinoma,kad ieško ir ieškos! Neleiskite gandų ir komentarus pasilaikykite sau!

 6. Policija pirmadienį termovizorių žada kelt, nes dabar išeiginės, šventės – reikia pašvęsti, ir dzin jiems, kad kažkoks diedukas kažkur dingo…
  Atsakymas tiems, kas sako, kad kaimynai neieško, atvažiuokite ir jūs visi padėsit paieškot, kaimynai ir artimieji visus miškus ir apylinkes peščiomis maišo kelinta diena, ir nekvaksėkit to ko nežinot..

 7. Yra geras posakis, negali padėti, tai bent netrukdyk.!
  Tai jei niekas nieko nežinot, geriau jau bereikalingų komentarų nerašinėkit.

 8. Ačiū Kurklių IIk. kaimo gyventojams vyrams ir moterims už vieningumą, susitelkimą, medžiotojams, kurie gerai orentuojasi miške ir pagarba vyresniems žmonėms , kuriems ir patiems per karštį nelengvą, bet ėjo, dvi dienas iki sutemos iššukuoti miškai , vietos ,kur diedukas grybaudavo ir panašiai. Tarnybinis šuo pametė pėdsakus.Paieškos tęsiamos ir tikimės , kad sunkiai vaikštantis, bet kantrus diedukas dar laukia mūsų pagalbos……..

 9. Senukams tokiems reikėtų uždėt GPS seklį ! Aš katinui net uždėjau ir matau kur šlaistosi po Svedasus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.