„Devilstone“ kenkia vištoms

Ne visi anykštėnai patenkinti vykstančiu festivaliu. Kai kurie atkreipia dėmesį, kad festivalis neleidžia pailsėti žmonėms, be to ženkliai sutrikdė vištų dėslumą.

Ačiū Dievui, rytoj baigsis festivalis Anykščiuose „Velnio akmuo“. Langinės dreba nuo garso, gyvūnai slepiasi, vištos nededa kiaušinių, nėra poilsio net naktį… Gal kas norite kartu rašyti skundą merui?“, – klausė internete viena anykštėnė.

Anykščių savivaldybė skyrė beveik 5000 eurų festivaliui „Devilstone“, matyt, kitais metais teks dar kažkiek išskirti kompensacijoms vištų augintojams.

48 komentarai

 1. Gal jau pasenus vista,kad nededa kiausiniu,o ka meras turi gera gaidi,kad rasysit skunda,jei prisides daugiau,tai tamstos vista visai bus vargse,o mano ir deda,ir issimiegu,ir muzikos paklausau,duok Dieve kitu metu sulaukt,o tamstos vistai apseit .be mero skundo

  • Ką ten dėl vištų, kai aš savo moteriškės nebegaliu patenkinti, nes ji negali atsipalaiduoti nuo tos išorinės įtakos ir viršyjančio sveikatos ir higienos normas pašalinio triukšmo.
   Nepatenkinta moteris baisiau už rossištą, gali kai ką ur sudraskyti.
   Taigi savivaldybės triukšmo valdytojai laikykitės, gal stiklinę sieną atstatykit, kad nepakliūtumėt po ranka tam kas nuo jūsų neveikimo nukentėjo.

  • Girdejau, kad sita moteriske jau gyvunu apsaugos akiratyje, uz vistu isnaudojima ir prievartavima, sake atims visas vistas

 2. Vaziuokit kaiman gyventi su savo vistom ir neburzdekit nesamoniu.

 3. O Patricijos vistos reikia tikros miestietes joms muzika patinka.

 4. Is klaidu mokomes , kitais metais gyventojai , kai bus festivalis , turetu kreipti i draudimo bendrove ir apdraust vistas del ju neproduktyvumo tom dienom ,ir nuostoliai bus atlyginti , o kas del nemigos , tai gal savivaldybe susitars su vyno gamykla ir gyventojams pries miega bus isduodama po buteli vyno , kuri tures priziurint isgert .

 5. Ne melomanas

  Kadangi žmonės neturi kam pasiskųsti, jie turės kentėti nuo tų berazumių.

 6. Validolnikams

  Festivalis tik 3 dienas o tie kas tokios muzikos nemėgsta jau apsisykee nemiega tuoj bus gi miesto svente atsgausta baika

 7. infoanyksciai

  https://www.anyksciai.lt/gyventojui/triuksmo-valdymas/2455
  TRIUKŠMO PREVENCIJOS PRIEMONĖS VIEŠOSIOSE VIETOSE

  23. Anykščių rajono viešosiose vietose organizuojamuose muzikiniuose, informaciniuose, reklaminiuose ir kituose renginiuose triukšmo šaltiniai gali būti naudojami nuo 8.00 val. iki 23.00 val., jeigu administracijos direktoriaus įsakymu nenustatyta kita renginio trukmė.
  24. Miesto viešosiose vietose draudžiama naudoti civilines pirotechnikos priemones nuo 22.00 val. iki 8.00 val. (išskyrus švenčių dienomis, taip pat masinių pramogų renginių, kuriuos rengti nustatyta tvarka yra išduotas leidimas, metu).

 8. Blogai Anykščių vištoms ir avims !!!

  Jos buvo pripratę prie tylos ir skiepų …. , o čia viskas atvirkščiai. 🙂

 9. Kvaila antraštė,dar kvailesni komentarai,bet čia gi nykščiai su visu savo intelektu

 10. Nereikia įžeidinėti žmonių

  Šita anykštėnė turi vardą ir pavardę.
  Norėjo ponia Daiva Šermukšnienė pasireklamuoti, o redakcija ją negražiai išvadino “ viena anykštėnė“, užsitrauksite nemalonę.

 11. Šėtono garbintojų savaitgalis.. Kas to nesupranta -garbinkit. Negalima pykt ,- kažkada gi užaugsit ir suvoksit.

 12. gerai,kad dar nors toks didžiulis renginys aplanko Anykščius .Miegantis miestelis jau senokai egzistuoja,bet pakentėti juk galima tris naktis ir vėl bus taip pat. Arti gyvenantiems ir ligotiems triukšmas be abejo,bet toks gyvenimas,nelėksim į mišką. Visiems gerai nebūna.

 13. Meras nemelavo – jo „skūra“ stora.

 14. Ne pensininkė

  Tikrai nesu pensininkė, man patinka įvairi muzika, tačiau šis šėtono garbinimas, ūkavimas, staugimas be priežasties man ne prie širdies. Daugumai mano pažįstamų taip pat nepatinka. Gal visi anykštėnai turėtų išreikšti nuomonę dėl šio savivaldybės remiamo renginio….

  • Anykštėno nuomonė

   Žinote, kokius kultūros festivalius remti sprendžia savarankiška organizacija-savivaldybės kultūros taryba, kurios sudėtis yra patvirtinta rajono tarybos. Ir tik kultūros tarybos komisijos rekomenduotus festivalių organizatorius dėl rėmimo teikia meras savivaldybės tarybai patvirtinti.
   Taigi čia rasti atsakingą už tokią „kultūrinę“ investiciją į lėto kurortinio miesto strategiją vykstančioje savivaldybėje rasti vargu bau ar pavyks. Darytina prielaida, kad paremtiems organizatoriams išduodami leidimai be apribojimų miesto tvarkai, triukšmui ir pan.
   Supraskite, kad politikams taip pat reikia rėmėjų, o komercinis pramogų verslas tai labai tinkamas rėmėjas politikams rinkimų kampanijos metu. Ir visi valdantieji iš visų partijų tikisi vienokios ar kitokios verslo paramos.
   Argi, kaip viešai buvo pareikšta iš savivaldybės valstybės tarnautojų, anykštėnai vištų lygio tai gali suprasti…

  • Kas čia garbina šėtoną.. Pabludote….

 15. Normalus festivalis. Liuks. Melskitės bažnyčioje už Ukrainą geriau.

 16. Vištom kenkia Dėvilstone o gaidžems padeda

  • ne visai taip

   kenkia garso triukšmas ne tik vištoms bet ir žmonėms. Ne visi tai supranta, o kiti tiesiog nemoka klausyti ir girdėti muzikos garsų be sustiprinimo elektroninėmis priemonėmis iki psichiką veikiančių garso bangų dažnio.
   Galimai papirkta už miesto reklamą savivaldybės valdžia nepaiso higienos normų reikalavimų, išduodama leidimą neribojant triukšmo lygio koncertų metu atviroje erdvėje, miesto teritorijoje.

 17. Neapsišykit tik nuo garso pencijonai ir šeip visokie pripiskiu ieškotojai🖕🖕🖕🤘🤘🤘

 18. Alfredas , manyčiau šis festivalis galima būtų perkelti į Ukraina , gal išsigąstu RUSAI.

 19. LABA DIENA,

  Pripažinkite patys anykštėnai sau, kad miesto bendruomenė yra visiškai neveiksni ir iš vietos valdžios, kuri atsakinga už visuomeninių renginių tvarkos kontrolę bei leidimų išdavimą pagal suderintas sąkygas negeba pareikalauti nei atsakingai dirbti, nei užtikrinti viešąją tvarką.
  Galimai organizatoriai tai žinodami ir naudojasi sau palankiomis sąlygomis, nepaisydami nei triukšmo normų nei kitų viešos tvarkos reikalavimų, aoie kuriuos pavieniai asmenys užsimena vietinėje spaudoje.

 20. Valdžia matyt papirko velniai

  • Apie tai klauks kultūros centro renginių režisierių, jis rajono laikraštyje komentuoja kaip koks mero patarėjas, tarsi viską valdantis ir žinantis net daugiau negu pats supranta ką dėsto.

  • Vienintelė įšeitis- anykštėnams su pensininko pažymėjimu į Dvlst-nemokamai! Pamatytumėt koks susidomėjimas būtų. Tik va vėl bėda. Keturias dienas ir tris naktis vištos būtų nelesintos….

 21. Blin,kiek galima šitas nesamones rašinėti…,eikit tai bobai kiaušinių nuneškit…

  • cha-cha-cha

   ar ne jauti, nuo aukšto dažnio garsų kiaušiniai išsileido, dabar reikia laukti kol atsistatys kietumas

 22. Svedasu Jadze

  Aš Svedasys ačiū dievui šito festivalio triukšmo nepajutau. Jak nori mieli miesto gyventojai insitikint ar viskas čia būva pagal taisyklas, tai gali kreiptis kad ir kartu su spaudas atstovais į savivaldybės direktorių per vienų lungelį Biliūno g. 23 nami, su prašymu pateikt suderinto ir išduotą leidimo renginiui dokumento kopijų, kuriam turi būt surašyta kokie reiklavimai buvo taikomi muzikos fiestos organizatoriams ir pagal tai taliau rakovot ar kas dėl to kam atsakingas ir neįvykdę įsipareigojimų.
  Viešų tvarkų pagal valdžias funkcijas miesti turi užtikrint savivaldybę. Taip yra įstatymi parašyta. Galit paklausti savo išrinktų rajono tarybas politikų, kurie atstovauja gyventojų interesus, a kurie valdžios tai net neklauskit, vis tiek suvynios tokius atsakymus nepagrįstus įstatymu, a pagal savo politikos linijų.

 23. sunkus pencijono gyvenimas,o

  dar kai ir protas čiuožia,nepavydžiu.Pasikviečia toks pensijietis santechniką į daugiabutį,sako:-iš vandens krano per naktį laša ,negaliu užmigti.Anas sutaiso kraną-nebelaša,bet pensijietis vistiek neužmiega,vis laukia kada pradės lašėti vanduo iš sutaisyto krano.Išvada: tokiems gyventojams visada viskas negerai, ar lietus lyja ,ar saulė kaitina,ar muzika girdisi , ar jos nesigirdi.Patarimas:neimkit į galvą ,tegu arklys ima,nes pas jį galva didesnė

 24. Pats geriausias Lietuvoje vykstantis festivalis. Ačiū merui už idėją jį čia organizuoti. Užuojauta nusenusiems nepatenkintiems marazmatikams.

  • Festivalis gal ir geras – dėl skonio nesiginčijama. Tačiau jį organizuoti reikia ne mieste.
   P s. Mano katė 2 dienas vėmė.

  • taigi kai buvo vicemeru taip pat puikavosi nuopelnais, kad gaidį festivalio organizatorių pasamdytas menininkas nupiešė miesto centre, o dirbo tai taip pat be apsaugų keltuvo kraną virš vaikštančių šaligatviu žmonių pasistatę. Laimė be incidento! Toks tai supratimas apie visuomenės saugų ir sveiką gyvenimą mūsų Anykščių miestelyje.

 25. Dėlvistone išvarė paukščiu naminių gripas ir iš moterų tarpukojo karono virusas išėjo užtat ten smirdėjo Dainu Slėnija Anikščiuos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.