Dėl tragedijos Budriuose užuojautą pareiškė Prezidentas

Balandžio  14-osios naktį Kavarsko seniūnijoje Budrių kaime įvykusi tragedija, kai žuvo keturi asmenys, sukrėtė Lietuvą.

Gaisre gaisre žuvo trys vaikai: du berniukai ir mergaitė. Tai vienerių, 6-erių ir 9-erių metų vaikai. Tragedija įvyko daugiavaikėje šeimoje, kurioje iš viso buvo septyni vaikai, du iš jų gyvena užsienyje, dar viena mergaitė darbo dienomis lanko darželį Panevėžyje ir į namus grįžta tik savaitgaliais. Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibaitė BNS patvirtino, kad gaisre žuvo pernai spalį gimęs kūdikis, du mažamečiai vaikai – antrokas ir priešmokyklinukas bei paauglė mergina. Anot jos, iš gaisro išsigelbėjo motina, 16 metų amžiaus sulaukęs jos sūnus ir sugyventinis. Žuvusioji paauglė buvo kartu gyvenusi sūnaus draugė.

Užuojautą savo feisbuko paskyroje dėl šios tragedijos pareiškė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. „Didžiulė nelaimė Anykščių rajone. Ypač skaudu, kai užgęsta vaikų gyvybės. Reiškiu didžiausią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems“, – rašė G.Nausėda.

NYKŠČIAI

20 komentarų

 1. Labai gaila nekaltų vaikų baisu baisiau negali buti

  • Tokios motinos nėr ko lygint su gyvuliu, skaičiau straipsnį kaip katė iš gaisro išnešė savo tris kačiukus, vargšelė visa apdegusi, širdį skauda žiūrint

 2. Užuojauta didžiūlė. Pažinojau šią šeimą. Vaikų labai gaila. 😰😰😰

 3. Tai kokia motina,jei vaikų mažučių negelbėjo,o pati su sugyventiniu išnešė kailį.Gyvulys,o ne motina.Sugyventinis juk svarbiau tokiom išgamom,dar spės prisigimdyti kitų,juk iš vaikų pašalpinių pinigėlių ir gyveno.

 4. Ji pati gyveno su nepilnamečių, boba su vaiku, viskas tuo ir pasakyta, čia ne nusikaltimas buvo, kai vaiką gimdė nuo nepilnamečio

 5. Nėra zodziu

 6. Jų visą giminę tokia.pazistu sesutės. Vaikų prisidirbo kaip kačiukų.o kad tokia baisi tragedija tai pijoke taip ir būna.gaila angeliuku kurie gris i dangų.neber žodžių kaip plyšta širdis.oi oi.

  • Gaila nekaltų mažylių,o tokią motiną reikia bausti,kad atsakytų už vaikų žūtį,nes tik ji kalta.Protu nesuvokiamas dalykas,kad patys bėga,o bejėgiai vaikučiai gyvi lieka degti liepsnose. Puikiai žinau šią gimdytoją,nes motinos vardo ji neverta,jokios užuojautos ir pagalbos.

 7. TEGUL ILSISI RAMYBĖJE.Nelaikas ir ne vieta aptarinėti šeimą,giminę .

 8. Uzuojauta seimai ,laikykites,,,,o jum komentatoriai vis pijokai pijokai ,pasalpiniai ,kad ir isgeriantis tai jis yra jau nezmogus ji reikia smerkti ,ziaurus jus esat lietuviu bruozas ,

 9. Oi ačiū kad isrezete teisinė nėra jo smergti tos šeimos pas visus gali kilti gaisras

 10. Savo kaili girtuokliai, o vaikiukus paliko. Baust tokius, o ne visokias paramas skirt

 11. Motina kuri myli savo vaikus rankas apdegtu bet vaikų nepaliktų kaip taip miegot neuzuost dūmų kvapo

 12. Kai atbėgo kaimynai, mama veblėjo kad buvo pirmame aukšte, o dabar jau ją iš antro išmetė, pareigūnai davė pūsti jau ryte ir visi priputė, bet tai neskelbema, kas čia ką slepia?

 13. Bausme privalo būt !

  Teist motiną ir sugulova ar tėvą vaikų ( jei buvo tuo metu ) bausti kaip už nepriežiūrą vaikų ! Tėvai atsakingi už vaikų saugumą ,o jei girtuokliauja tai didesne bausme tokiems . Kur tėvu atsakingumas ?? Turi atsakyk gimdytojai ,o nekaltint soc,tarnybas ,ir t,t. Tėvų abejingumas ,pražudė nekaltus vaikučius .Teist motina ir sugulova ! Taškas .

 14. Tokios motinos nėr ko lygint su gyvuliu, skaičiau straipsnį kaip katė iš gaisro išnešė savo tris kačiukus, vargšelė visa apdegusi, širdį skauda žiūrint

 15. ga ila vaiku, jie gris i dangu. Gal ten bus laimingesni, nes motina viska atiduoda tam sugyventiniui o vaikams nieko nelieka. Teisti reikia tuos kurie glaudziasi pas tokias neorientuotas moteris, kuriom gimdyti yra vienintelis pragyvenimo saltinis ir dar sugyventini gali laisvai priglausti. Kas nenori gerai pagyventi, skaniai pavalgyti ir dar paguleti… Tikiu, kad jie buvo girti, nes gavo pasalpas, reikia tai sakyti, o ne dailiai nutyleti…..

 16. Užuojauta ,kam ?

  Neatsakingai motinai ,sugyventiniui ? Jie nieko nepadarė vaikų gerovei ir juos gelbėt .Tokiu vieta teisiamųjų suole ,nesiskiria už tuos kurie meto į šulinius ! Tolesniems giminaičiams ir bendruomenei užuojauta .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.