Dauguma balsavusių reikalauja Dalio Vaigino atsakomybės

Ne tik rajono tarybos narius pritrenkė, kad Anykščių ligoninė parodė, jog jos metų veiklos minusas – beveik 200 000 eurų. „Nykščių“ skaitytojų klausėme, kaip į tai turėtų reaguoti rajono valdžia. 80 procentų balsavusių mano, kad ligoninės direktorius Dalis Vaiginas turi arba atsistatydinti, arba reikia skirti veiklos auditą.

  Pateikiame balsavimo rezultatus. Klausimas „Ligoninė parodė, kad jos „minusas“ – beveik 200 tūkstančių eurų. Kaip į tokį darbo rezultatą turėtų reaguoti meras ir taryba?“

 • Pareikalauti Dalio Vaigino atsistatydinimo (49%, 218 Balsai)
 • Skirti ligoninės veiklos auditą (30%, 133 Balsai)
 • Skirti premiją direktoriui Daliui Vaiginui (14%, 61 Balsai)
 • Nereaguoti, tai normalu. (6%, 25 Balsai)
 • Padengti „minusą“ iš biudžeto lėšų (2%, 9 Balsai)
 • Pabarti ir skirti padėjėją (0%, 0 Balsai)

Iš viso balsavo 446 portalo lankytojai.

25 komentarai

 1. Veiklos auditas reikalingas bet kokiu atveju, siekiant išaiškinti kokios išlaidos nepadengtos pajamomis. Kokie vadovo sprendimai lėmė tokį išlaidų susidarymą ir kt. Nebent ligoninės steigėjai-savivaldybės taryba politiniu sprendimu leis savam komandos ir koalicijos nariui kaip ir visais jo valdymo laikotrpiais išeiti iš minuso su savivaldybės biudžeto injekcija .

  • Ligonių kasos 2 ketvirčio ataskaita

   Seniai padarytas auditas ir visoms Lietuvos ligoninėms ta pati išvada. Aišku, audite Anykščių ligoninė pagirta, nes nuostolis procentaliai gerokai mažesnis nei Ukmergėje, Jonavoje, Utenoje.

   • Tamsta atsiliepiate tik į Valstybinės ligonių kasos lėšų panaudojimo auditą. Įstaigos veiklos auditas, kaip nustato audito užsakovai, apima įvairiapusį veiklos vertinimą ir padeda įstaigos steigėjams ir įstaigos administracijai priimti tinkamiausius sprendimus dėl veiklos tobulinimo, o ne tik plaukimo pasroviui iki valdymo kadencijos pabaugos.

 2. Bardakas ligoninėje ir tiek. Kiek apie tai rašyta, tik niekas nereaguoja.

 3. Mano nuomone patys anykštėnai kalti, kad gydosi kitų miestų ligoninėse. Net ir vebdražygiai polutikai, rajono tarybos nariai medicinos gydymo paslaugomis naudojasi ne Anykščių ligoninėje. Taigi pajamų iš ligonių kasos negaunama, o išlaikyti brangų vadovą reikia bet kokia kaina, nes taip buvo sutarta

 4. Kokia baisi Nykščių propoganda. Užsipuolė klaikiai vieną žmogų. Nekvaili anykštėnai supranta, kam dirbate.

  • Užpultas buvo Vasiliauskas. Vaiginą komentatoriai pakritikuoja konstruktyviai, už ligoninėje esamas problemas.

   • Negi nori pasakyti, kad valstiečių-žaliujų buvęs kandidatas į merus, koalicijos partnerių 1-asisi mero patarėjas užpultas iš vidaus?

 5. Trys „D“ – didžiosios mero S,Nefo klaidos: Dujinės katilinės, D.Gudelis ir D.Vaiginas… 🙂

 6. blogiausia kai vadovauja pensininkai, jiem juk niekas neberupi, tik kaip kisenes prisikrauti, oreiketu prisitraukti gyditoju specelistu, kad butu pas ka gyditis, nes dabar tai nera normaliu specelistu vien seniena todel zmones ir vaziuoja i kitus miestus, o tuo man atrodo turi uzsiimti vadovas deje ligonine jo neturi.

  • Ir rajoną vakdantys politikai, atsiversdami savo rinkimų politines programas.
   Savivaldybės rodikliai žemiau uodegos, o valdantieji tik tvirtina atliginimų prisdus savo komandos nariui, kuris nedirva, o užima postą ir tinkamai nukreipia pavaldinių balsus reikalingoms partijoms palaikyti.

 7. nepakeiciamas nekaltas niekam nerupi neikas nepasikeis-stai taip tai ne eilinis zmogus su tokiais nuostoliais.tai bent tvarka.geda.gal tie nuostoliai drasko ir kitu kisenes per ligonine?

 8. Vasiliausko nemėgo valdžia, Vaigino nemėgsta žmonės.

  • Politinei valdžiai kažkodėl ne motais statistiniai tyrimai ir blogiausia padėtis Lietuvoje pagal fizinio saugumo vertinimo kritėrijus. Fizinio saugumo komponentą sudaro šie statistikos rodikliai: saugumas keliuose, nusikalstamumas, medicinos pagalbos prieinamumas, mirštamumas nuo neužkrečiamų ligų.
   Faktas, kad ligoninė kuri nevaldo finansinių išteklių nevaldo ir gydymo paslaugų procedūrų. Ar anykštėnams tai rūpi?

 9. Niekas net piršto nepajudins. Jam galima viskas.

 10. Gaila,kad sugrąžino Vaiginą.K.Jacunskas buvo nustumtas i šoną,nes jis nelaimėjo konkurso.Tai nuostabus gydytojas.Gal jis geriau būtų švarkelis?

  • Niekas soceldemokrato nestūmė. Toks buvo valdančiųjų koalicijos susitarimas ir prašymas iš partijos skyriaus pirmininko savo partiečiui sudalyvauti konkurse, kad būtų viskas pagal konkurso sąlygas. Dabar ligoninė visus koalicijos partnerius peni ir maitina.

 11. Kęstutis Jacunskas

  Laba diena, mieli skaitytojai. Skaitydamas įvairius komentarus dažnai pastebiu, jog esu kaltinamas dalyvavęs kažkokiuose nešvariuose susitarimuose konkurso į VšĮ Anykščių RS ligoninės direktorius metu. Atsakingai pasakau, kad taip tikrai nesielgiau. Konkurse dalyvavau norėdamas sąžiningai nugalėti, bet ne vykdydamas kažkokius „politinius“ susitarimus.

 12. Anyksciu ligonineje visiska betvarke.Koks cia vadovavimas,jei rentgeno nuotrauku atsakymas parasomas per tris paras.Su plauciu uzdegimu laukeme atsakymo tris paras,gyvenome be jokio gydymo,-kokios galejo buti pasekmes,-ar vadovui tai idomu,ir kaip jis toks nebepakeiciamas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.