Darželiuose pietaus brangiau


Birželio 30 d. vyko Anykščių rajono savivaldybės tarybos 42-asis posėdis. Buvo svarstomi 29 klausimai.

Vienas iš jų – dėl brangstančių maisto produktų keičiama Savivaldybės lopšelių-darželių vaikų maitinimo kaina ir į nuostatą, kad Anykščių rajono savivaldybės vaikų lopšelių-darželių darbuotojų pietų porcija turi atitikti vaikų nuo 3 m. amžiaus pietų porcijų dydį. Patiekalų gamybos sąnaudas atitinkanti kainos dalis didinama proporcingai maisto produktų dalies padidinimo procentui (30 proc.).
Taryba nubalsavo, kad Anykščių rajono savivaldybės vaikų lopšelių-darželių darbuotojų pietų, atitinkančių vaikų nuo 3 m. amžiaus pietų porcijų dydį, 1 porcijos kaina nuo 1,75 euro išaugtų iki 2,28 euro.

NYKŠČIAI

11 komentarų

 1. Tiketina , bus gaminama tik is ekologisku produktu .

  • Bus verdamos

   tik dešrelės su plėvele. Jose labai daug plastiko ir kitokių cemento medžiagų statyboms Jūsų svajonių namui ! Ši medžiaga yra pati pigiausia šiuo metu !

 2. O kiek į namučius paklius… Nuo sovietinių laikų… Besarmates… Nuo vaikų..fui

 3. jus beveik teisi tikrai is antiekologisku produktu

 4. Tai čia darbuotojam pietus pabrango? Nes vaikam pabrango dar daugiau

 5. Tai čia darbuotojam pietus pabrango?

 6. Tai čia darbuotojam pietus pabrango? Vaikam pabrango daugiau

 7. Valdantieji rajono politikai renkadi lengvisusią sprendimo kelią, perkeldami infliacijos sukeltų kainų naštą ant jaunų tėvų kišenės, neiškodami kaip savivaldybės mastu sudarytu palankesnes sąlygas jaunoms įeimoms, auginančios ikimokiklinio amžiaus vaikus, kurie lanko darželius, o tėveliai durba darbovietėse ir uždirbinėja pajamas ir tam pačiam valdžios aparatui išlaikyti, kuris nerocianaliai valdo savivaldybės turtus ir biudžeto lėšas.
  Galimai savivaldybės vykdančiosios valdžios apratas ir vadovai atsisakydami neapskaičiutų ir neprofesonalių sprendimų, švaistūniškų renginių mieste, beverčių pikinių reklamai imtūsi politinio ryžto dėl paramos jaunoms šeimoms, dotuojant maitinimo kainos pabrangimo dalį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.