Darbo vietas originaliai nusprendė kurti pati bendruomenė

Svėdasiškiai savo internetinėje svetainėje www.svedasai.lt praneša, jog nuo šiol ir patys rūpinsis kraštiečių įdarbinimu.

„Mes, asociacijos „Svėdasų bendruomenė” atstovai esame suinteresuoti Svėdasų miestelio ateitimi, gyvenimo kokybės miestelyje gerinimu ir ieškome galimybių kurti naujas darbo vietas. Sudarinėjame norinčių ir galinčių dirbti Svėdasuose asmenų sąrašą.

Šiuo metu yra galimybė įsteigti AB „Kauno Baltija“ siuvyklos padalinį Svėdasuose. Kviečiame visus norinčius dirbti, jau mokančius siūti, ar tik svajojančius išmokti šio amato, registruotis telefonu +370 687 57147 arba el.paštu bendruomene@svedasai.lt Registruojantis elektroniniu paštu, prašytume pateikti šią informaciją: vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą, telefono numerį, patirtį siuvimo srityje“, – skelbiama asociacijos „Svėdasų bendruomenė“ pirmininko pranešime.

 

5 komentarai

  1. Labai puiki zinia

  2. Ar nebus taip kaip Leliūnuose,pažadėjo parodė kažkokias mašinėles ir tuo pasibaigė ale verslas ir darbo vietos.

    • Ne visiems pasiseka. Svarbiausia, kad žmonės nori padėti, ieško išeičių, planuoja, tikisi. Tai yra labai gerai ir smagu, kad yra veikli bendruomenė. O kaip Skiemonyse? Jau nebeliko bendruomenės? Ir Kaimo klubo ko gero nebėra, nes jokios veiklos nesimato. Gaila, anksčiau būdavo tai spektaklį parodo, tai vasaros metu šventę surengia. Uždarė mokyklą ir dingo bendruomenės aktyvistai, niekas nebenori iš idėjos dirbti. Gaila.

  3. Veršis karvės pilve,o mužikas jau peilį galanda.

  4. Бесподобная фраза, мне очень нравится 🙂


    Вы ошибаетесь. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM, пообщаемся. скачать фифа 15 на пк 32 бит, фифа 15 скачать торрент механики пк или скачать crack fifa 15 скачать fifa 15 update

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.