Darbo partijos kandidatams suteikiama galimybė dalyvauti rinkimuose į Anykščių rajono tarybą

Darbo partijos Anykščių skyrius  LR vyriausiajai rinkimų komisijai buvo pateikęs 17 kandidatų į rajono tarybą sąrašą. 13 Darbo partijos Anykščių skyriaus keliamų kandidatų neatitiko Rinkimų kodekso reikalavimų. 

Sausio 27 d. vykusiame LR vyriausiosios rinkimų komisijos posėdyje, atsižvelgiant į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimų nuostatas, nuspręsta panaikinti 2023 m. sausio 17 d.  sprendimo Nr. Sp-16 dalį dėl kandidatų, nepateikusių kandidato nuotraukos ir/ar biografijos ir suteikti papildomą terminą nuotraukų ir biografijų trūkumams pašalinti. Terminas: nuo LR vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo paskelbimo elektroniniame Teisės aktų registre momento iki sausio 30 d. 10.00 val.

Sprendimu nurodyta kokiu būdu ir formatu turi būti pateikti dokumentai. Svarbu pažymėti, kad kandidatų nuotraukos ir biografijos, gautos po termino, nebus priimamos ir bus laikoma, kad trūkumai nebuvo pašalinti per LR vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytą laikotarpį.

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Kai pagalvoji...

    Negi jie tokie nukiaušę, kad nesugebe nieko į merus pasiūlyti. Na jei Sargūnas per silpnas, tai gal tegu kelia kitą ryškią garbingą asmenybę ar visai nieko nebeturi?

  2. Ir šitie svarščiko beraščiai nori vadovauti Anykščiams…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.