Dangira Nefienė apdovanota už nuopelnus

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas.

Viena iš jų – anykštėnė, mokytoja, Anykščių rajono tarybos narė Dangira Nefienė, išauginusi 5 vaikus. Mamas iš visų Lietuvos regionų Prezidentas apdovanoja už jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei. „Kas yra svarbu, jog mūsų Mama, be didžio nuopelno, mūsų 5 gimdymo ir auklėjimo (o tai tikrai nebuvo paprasta), neapleido ir savo karjeros: yra vadovėlių ir mokymosi priemonių bendraautorė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė“, – apie šį apdovanojimą parašė vienas iš D. Nefienės vaikų Mindaugas Nefas.  

Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose pakeitė asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimai išvežioti į namus ir juos asmeniškai įteikė Prezidento patarėjai (D.Nefienės albumo nuotrauka).

Pernai šiuo ordinu buvo apdovanota anykštėnė Violeta Juciuvienė. Apdovanojimas jai taip pat buvo įteiktas asmeniškai.

3 komentarai

  1. Dievulis telaimina

    Mano dukra šitą MOKYTOJĄ labai mylėjo. Tai buvo už ką, matyt. Dėkui, MOKYTOJA.

  2. kiek daug rajone net 44 , tai per visa sali susidaris jau tukstantis ar net keli.

  3. Puiki mokytoja. Geras ir labai šiltas žmogus. Nuoširdžiai sveikiname 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.