Dalis Vaiginas – sukaktis laikinajame poste

Jau daugiau kaip metai, kai meras Sigutis Obelevičius  Dalį Vaiginą atleido iš savo patarėjų ir paskyrė laikinuoju Anykščių ligoninės direktoriumi.

Tai įvyko pernai po Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko pasitraukimo iš darbo. Tada paklaustas, kiek tas laikinumas tęsis, S. Obelevičius teigė: „Kol bus paskelbtas konkursas. Konkurso datos dar nesame numatę“.

2021 metų sausio mėnesį apie „ligoninės direktoriaus laikinumą“ S. Obelevičiaus teiravosi ir portalas 15.min, tada S. Obelevičius žadėjo, kad konkursas bus paskelbtas jau labai greitai, nes dokumentai jau paruošti. „Konkursas bus, bet tiesiog dabar yra tokia įtempta padėtis, kad tiesiog mes taip galvojame, kad geriau šiek tiek pralaukti šitą patį baisumą, kol baigsis bent jau ten jau tas židinys ligoninėje, tada jau skelbsime… Kai tik židinys baigsis, tai manau, vasario viduryje ar kovo pradžioje, tada ir skelbsime. Visi dokumentai paruošti, tiesiog kunkuliuojam, nes nesinori ten dar įnešti tokios sumaišties“.  Tačiau jau baigiasi liepa, o konkurso neskubama skelbti.

Priminsiu, kad D. Vaiginas Anykščių ligoninės direktoriaus pareigas ėjo bene du dešimtmečius, o išėjo iš darbo Anykščių ligoninėje pasibaigus jo kadencijai 2018 metais, konkurse į direktoriaus vietą dalyvavo, bet pirmajame konkurse nesurinko reikiamo balų skaičiaus, o į antrąjį neatvyko.

2019 m. rinkimuose D. Vaiginas buvo kandidatu į Anykščių savivaldybės merus nuo „valstiečių“. Rinkimuose iš 5 kandidatų jis buvo ketvirtas, bet pateko į Anykščių savivaldybės tarybą, o keturioms partijoms sudarius valdančiąją koaliciją, tarp kurių ir „valstiečiai“, tapo mero patarėju.

Linas BITVINSKAS

25 komentarai

 1. Gerai kai iškėlusi partija į merus, įtraukė ir į tarybos narių sąrašus. Patenki per sąrašą į tarybą, turi savo balų skaičių nuo partijos ir imi valstybės tarnybos postą tokį koks tau patinka. Štai ir visa aritmetika be jokios fonetikos taisyklių.

 2. Jūza fon Krakatūza

  Pažinodamas D. Vaiginą nuo studijų laikų, niekada nemaniau, kad taip apgailėtinai, tokiu nereikalingu „sendaikčiu“ taps senatvėje. Jis gi gal ne pampersas, kad būtų dėvimas ten, kur politiškai dvokia… Nebent pats tokios rolės prisiprašė?

  • Ar tu žinai?

   galima buvo ir valstybės tarnautojo kėdėje savivaldybėje ramiai leisti laiką už 1000+ Eur per mėn, bet galima ir savo įprastame kabinėte su alga 2,5 karto didesne ir visos įstaigos metiniu biudžetu savo letenoje. Įpratimas tai kaip antras prigimimas…

 3. Vaiginai, mauk tu greičiau į pensiją! Negi nebesupranti, kad kuo toliau kabiniesi už vado posto, tuo labiau senas, menkas ir apgailėtinas atrodai ? Nors… gal kitokiu tu niekada ir nebuvai.

 4. PASIŪLYMAS

  Siūlau Linui Bitvinskui patikslinti vieną straipsnio dalį. Teiginį: „Tai įvyko pernai po Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko pasitraukimo iš darbo.“ pataisyti taip: „Tai įvyko pernai po Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko išėdimo iš darbo.“

 5. Jedze Svedasų

  Neberūšiakit tą raikalą su konkursą žaidimu. Jak rajoną valdžiai gerai, tai grait ir kadencija baigsis, paga kurias palytinį sąrašų ir ponas daktaras iš pencininko į savivaldybės valdžios postą atsisrdo, o ten sėdėdamas ir patarė merui kaip rajono medicinas paslaugų sritį valdyti. Gipsas dabar.

 6. Vaiginai,,iseik nebuk lukasenka,leisk personalui,slaugytem atsities,nuo tavo pakalikiu pilkauskaites ir t.t susiprotek Nejaugi reiks anykstenu marso prie ligonines

  • Pritariu !!!

   Gera idėja ! Jei yra maršas „Ginkime šeimą“, tai kodėl gi negali būti maršo „Ginkime ligoninę“? Nuo ko? Ogi nuo laikinojo vado!

   • „Ginkime ligoninę“ O kam?. Išginkime administratorius. Vaiginas seniai ligoninę pamiršo. Viršininkė Pilkauskaitė. Ponia ar panelė, nežinau. Ir tai neįdomu. NET CHIRURGO LIGONINĖJE NĖRA. Ar jums nebaisu? Man kraupu.

  • Gal ir geri buvo savo laiku: Vadas, pavaduotoja. Bet jau labai laikas namo iš vadovaujančių postų ar nebesusiprantat ponai. Gana karaliaut, darotės neadekvačių sprendimų autoriai. Jauni tokius postus užimtų, tikrai atsirastų ir nebijotų ko nereikia bijot…, O bijot žmonių

 7. Rinkimus į merus prisiminus... :)

  Ąžuokiuko polka

  Ąžuolėli tu medeli, kodėl nežaliuoji
  Vaiginėli tu senasai, ar dar vis ožiuojies?

  Džiaugias tavęs atsikračius mūsų ligoninė
  Niekada nebus mūs meru sena bezdalynė!

  Juk per tave susimovė Šmigelskų šeimyna
  Ieškot kito kandidato Baura takus mina!

  Ąžuolėli tu medeli kas tave sodino?
  Ar ne tas, kuris Anykščiuos kvapą vis gadino?

 8. Geeeera dainuška !

  Anyksciuos kvapą vis gadino ….
  Nu liuks poetui !

 9. Paleiskit jūs tą Vaiginą. Nekankinkit jo, medikų ir pacientų.

 10. Aina naaa...

  Trys „D“ – didžiosios mero S.Nefo klaidos: 1, D. Gudelis, 2, D.Vaiginas ir 3, Dujinės katilinės. 🙂 🙂 🙂

 11. sios savaites pradzioje draugystes gatveje buvo kviesta greitoji prie sunkiai susizeidusios dviraciu9 metu mergaites.atsakymas buvo uz valandos nuvaziuosime,greitoji isvaziavusi. .gerai kad zmones pagelbejo,IDOMU,KAS VADOVAUJA GREITOSIOMS-

 12. Giriama tvarka ligoninėje

  Papasakosiu savo patirtį ligoninėje (vad. D. Vaiginas). Po atliktos procedūros, grįžus į namus, pradėjau kraujuoti. Su artimu žmogumi nuvykome į ligoninės priimamąjį- buvo vakaras. Budintis daktaras atėjo po gero pusvalandžio, apžiūrėjo. Jam netikėtai paskambino sūnus ir daktaras gal pusvalandį aiškino jam telefonu kaip reikia sutaisyti benzopjūklą. O aš guliu ant kušetės, man bėga kraujas…

 13. Šita ligoninė tai atsilikėlių kraštas,ten į žmones niekas nekreipia jokio dėmesio,nes mano artimą kaip atvežė su greitąja,tai priėmime ant neštuvų išgulėjo lygiai 4 val.kol teikėsi nuvežti į palatą.

 14. Šis atvejis

  Žmogus netinka tiems, kuriuos aptarnauja ir tinka tiems, kurie jį paskyrė nuolatinai laikinuoju.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.