Dainius Žiogelis pradeda darbą savivaldybėje

Gegužės 6 dieną Anykščių rajono savivaldybėje darbą pradeda valstybės tarnautojas, tiesiogiai pavaldus merui, vicemeras Dainius Žiogelis.

 Savivaldybė praneša, kad socialdemokratas Dainius Žiogelis kuruos jaunimo reikalų, kaimo reikalų, socialinių reikalų, kultūros, turizmo, švietimo ir sporto sritis. Koordinuos aplinkos apsaugos ir viešosios tvarkos užtikrinimą savivaldybės teritorijoje.

D. Žiogeliui tai jau antras kartas, kai jis tampa vicemeru. Praeitoje kadencijoje D.Žiogelis buvo tuometinio mero konsertatoriaus Sigučio Obelevičiaus komandoje.

Per praeitus rinkimus D. Žiogelis buvo Anykščių socialdemokratų sąrašo lyderis, kandidatas į merus, antrajame rinkimų ture pralaimėjo dabartiniam merui „valstiečiui“ Kęstučiui Tubiui. Po rinkimų D.Žiogelis buvo neoficialus 18-os Anykščių rajono tarybos narių, kurie nenorėjo būti pozicija, bet ir nepasiskelbė dauguma, lyderis. Socialdemokratams ir „valstiečiams“ sudarius sutartį, D. Žiogelis tapo vicemeru, o dar viena socialdemokratų atstovė Šarūnė Kalibataitė – mero patarėja.

3 komentarai

  1. Kuklus klausimėlis :)

    O kuriame kabinete sėdės ponas vicemeras? Buvusysis kabinetas gal jau užimtas, a ne? 🙂

  2. Manau, jis išdavė ir nuvylė savo rinkėjus

  3. Arogantiškas,pasipūtęs..Kaip ras kalbą su žmonėmis?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.