D.Vaičiūnas: „Pribrendo laikas atiduoti duoklę Kurklių miestelio gyventojams“

Mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas mano, kad senos Kurklių miestelio darželio patalpos idealiai tinka reintegracijos centrui įkurti.
Vasario mėnesį suinteresuotų žmonių grupė kreipėsi į rajono merą, norėdami įsteigti tokį centrą. Jo atsiradimas pagelbėtų priklausomybę žalingus įpročius turintiems žmonėms – integruojant juos į visuomenę.
"Kai mes jų išklausėme, supratome, kad toks centras yra gyvybiškai svarbus ir reikalingas. Toliau jau taip susiklostė, kad per ataskaitinį seniūnijos susirinkimą paskelbus apie tai, atsirado žmonių, kurie pradėjo skleisti gandus, kad į Kurklius suvažiuos narkomanai ir alkoholikai ir padegs gyvenvietę. Destruktyvus elgesys, nenorinčių tokio centro, asmenų, padėjo surinkti apie 48 parašus, bet tai tik ketvirtis miestelio gyventojų. Kuo toliau bendravome su vietiniais, tuo labiau žmonės pradėjo keisti savo nuomonę, nes jie neturėjo pilnos informacijos", – komentavo D.Vaičiūnas.
Greitu metu savivaldybės delegacija planuoja vykti į miestelį, kad išsklaidytų nepagrįstus gandus. Manoma, jog šiame centre vienu metu galės gyventi iki dešimties besveikstančiųjų asmenų, kurie gerinsis gerbūvį, vykdys įvairias veiklas, įdirbs žemę. Patarėjas mano, kad didžioji gyventojų dalis turės būti užimti, nes antraip sveikimas bus sudėtingas. O priklausomybių nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų turi ir daug anykštėnų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.