Burbiškyje degė pieva

Ugniagesiai gelbėtojai informuoja apie darbus birželio 3 dieną.

Skelbiama, kad apie 16 valandą ugniagesiai vyko į Anykščių sen., Burbiškio k., Rubikių gatvę, kur atviroje teritorijoje kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams degė pieva. Gaisro metu išdegė 20 arų žolės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *