Biliūniečiai nuvežė lesyklėlių ir pyragų

Darganotą trečiadienį mes, Anykščių J.Biliūno gimnazijos savanoriai, kartu su ARSPC darbuotoja Vilma vykome į Debeikių savarankiško gyvenimo namus.

Vežėme technologijų pamokų metu su mokytojo K. Morkūno pagalba Astijaus, Nojaus, Mindaugo, Domanto pagamintas lesyklėles. Vežėme Arno iškeptus du didžiulius pyragus. Kartu keliavo ir gitara …

Nustebome, kad mūsų taip laukė: paruoštas stalas, pasipuošę gyventojai, labai mielos darbuotojos. Nors jau ne pirmą kartą lankomės šiuose namuose, kaskart patiriame vis kitokių emocijų, išgyvename kitokių patirčių. Šį kartą jau nesutikome mielo dainingojo Antanėlio, tačiau susipažinome su Romualdu, kuris per anas Šv. Kalėdas atsakė į kiekvieną mūsų laišką. Šviesus žmogus, dainavęs „Ąžuoliuko“ chore, grojęs triūba, išsilavinęs, inteligentiškas.

Vėl ir vėl klausėmės Benjamino istorijų, gėrėme arbatą, vaišinomės gardumynais. Pamažėl nedrąsumas dingo, suskambėjo gitaros akordai ir, kaip jau įprasta, susitikimas toliau vilnijo dainomis. Mūsų bičiuliai tarėsi, kurioje vietoje pritaisys lesyklėles, kad paukšteliai juos džiugintų. Gera buvo bendrauti, laikas pralėkė akimirksniu, nes, pasak poeto E. Matuzevičiaus, visi sušilome „ prie žmogiškumo laužo. Ir tie, kurie linksmi. Ir tie, kurie liūdni. Ir šitos šilumos, lyg duonos atsilaužėm … Ir būsim geresni. Ir būsim sotesni …“AČIŪ visiems, kurie šildote kitus. Mūsų bičiuliai jau laukia Šv. Kalėdų. Būkim KARTU.

Daiva Kuprionienė

J.Biliūno gimnazijos nuotraukos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.