Beveik komunizmas – autobusais važiuosime nemokamai

Tokios geros valdžios dar nebuvo – pagal sprendimo projektą numatoma, kad  po rajoną važinėsime nemokamai. Tai yra, visiems keleiviams, važiuojantiems Anykščių rajono savivaldybės vietinio (priemiestinio)  reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais, vykdomais UAB „Transporto centras“, taikoma 100 proc. nuolaida.

Po tokio sprendimo visi keleiviai vietinio (priemiesčio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Anykščių rajone važiuotų nemokamai. Tai įsigaliotų jau spalio 3 dieną.

Anykščių rajone vykdomi 24  keleivių vežimo maršrutai. Šiais metais nemokomam keleivių vežimui papildomai reikės apie 30 000 eurų savivaldybės biudžeto lėšų.

Pažymima, kad sprendimo projekte siūlomas nemokamas keleivių vežimas skatins gyventojus rinktis viešojo transporto paslaugas ir bus dalinai sprendžiamos socialinės problemos neturintiems galimybės pasinaudoti transporto paslaugomis, sumažės automobilių naudojimas, visa tai prisidės prie ekologijos.

NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. Na šaunuoliai pasirodo mes turim netgi tiek pinigu,tik nepamirškit dar prie to pačio kaimo keliukus išasfaltuoti nes jūsu „nauji “ autobusiukai sulūž greitai ir pažadų nebeliks

 2. blogai

 3. O po rinkimų pabrangs,. Rinkimai artėja.

 4. Tai ne stebūklas,juk kitais metais Kovo 5,bus savivaldybės rinkimai.Tai visa paslaptis,balsuosime už juos,už geradarių.

 5. Śiandien parduotuvėje už prekes sumokėjau 28 eurus, iš jų 5,88 eurai paklius į biudžetą. Už juos ir važinėsiu nemokamai.

 6. Priminkit kada mero ir savivaldos rinkimai?

 7. Cekava Zosė

  idomu kaip vicemeras apskaičiavo būsimus keleivius ir jų vežimo kainą, kurią apmokės iš savivaldybės išskirtinai Transporto centras bendrovei?

 8. Kad nėra reisu

 9. O kur važiuos ir kokiu laiku ?

  Ar grafiką įdėti sunku ? O gal paslaptis, kad nesusirinktų daug norinčių važiuoti ?

 10. Tai tu ir isasvaltuok. Džiaukis kad valdžia taip nusprendė.

 11. Padėka iš Viešintų

  Bus didelis ačiū tarybai, jei pritars. Šis sprendimas leistų mūsų vaikams pasiekti mokyklas mieste nemokamai, o ne perkant bilietus jau antrus metus. Ačiū iniciatoriui, kuris supranta kaimų tėvų rūpesčius, kad vaikai pasiektų išsilavinimą geriausiose rajono mokyklose, o ne artimiausiose geografiškai.

 12. Ir vėl jie šyką ten savo pažadais

 13. Labai geras sprendimas žmonių labui.

 14. Nemokamas suris buna tik spastuose

 15. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Yra tvarkarastis, Savivaldybes tinklalapi…….

  https://www.anyksciai.lt/gyventojui/vietinio-reguliaraus-susisiekimo-autobusu-marsrutu-tvarkarasciai/2934

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.