Beata Nicholson savaitgalį praleido Anykščiuose

Praėjusį savaitgalį Anykščiuose su draugais pabuvojo Beata Čičkauskaitė-Nicholson – TV laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė – ir apsilankė Rubikių ežero pakrantėje įsikūrusiuose svečių namuose „Palaima“. Apie įspūdžius, patirtus viešnagės metu, Beata Nicholson pasidalino socialiniuose tinkluose.

O kaip jūs  atrandat vietas? Aš per rekomendacijas ir kitų pasidalinimus. Svečių namų „Palaima“ Anykščiuose  vietą parodė draugė, aš greit nuėjau, pasidairiau ir kai pamačiau, kad yra galimybė apsistoti, iš karto rezervavau! Praėjusi savaitė man buvo intensyviausia filmavimo savaitė gyvenime ir kaip žinia – namuose #mamosdarbainiekadanesibaigia#, tai galvoju, sistemos perkrovimui geriausia bus pabėgti kur nors, o Rubikių ežeras ir Anykščių rajonas, visada gera mintis…

Vietinis turizmas išgyvena visišką aukso amžių̨ Lietuvoje: į Palangą jau net uodas nosies neįkištų, o prie ežero gaut nakvynę vienai nakčiai yra misija neįmanoma …  Tai kai randi, iškarto imi.

Tai dabar leiskite man papasakot apie nerealią vietą ir istoriją. Tik dar perspėju, kad už visas paslaugas mokėjau, neprašiau nei nuolaidų, nei manęs kas nors prašė dalintis ir girti… Tai klausykit ir prilaikykit apatinius žandikaulius, nes gali nukrist ant žemės – taip bent jau aš reagavau.

Šveicarų pora Stefan ir Karin ( aišku, susipažinom, paplepėjom, man buvo žiauriai įdomu, kaip čia jie taip drąsiai ) prieš keletą metų pravažiavo Lietuvą su motociklais ir čia nusprendė kurti savo svajonių gyvenimą… Per kelis metus pastatė viešbutį ir restoraną ant Rubikių ežero kranto. Atsidarė šiemet, va šviežiai, prieš 2 mėnesius. Viešbutyje 5 kambariai ir dar namelis. Estetika įrengimo, tai net nepradėsiu pasakot – viskas ir gražu, ir kokybiška, visiškai nerealūs lininiai rankšluosčiai ir lino patalynė kambariuose. O restorano meniu minimalus, bet labai kokybiškas -–jame šeimininkauja Liudas, o Monika yra „front of house“.  Ir vyno korta labai draugiška kainomis, ir maloni kokybe. Pusryčiai nuostabūs, o košė 7 grūdų iš viso tobula. Aš, aišku, puoliau aiškintis kaip??? Tai dribsnius sumaišo Liudas, o paskui ji brinksta piene dvi valandas ir tada tik pašildoma.

Ir dar apie ežerą – yra du priėjimai ir naujutėlaitis lieptas, o Rubikių ežeras tai tikrai nuostabus. Ai, dar ten dvi alpakos gyvena! Lietuva yra svajonių šalis ne tik mums..

#savaitgalioreportažas #vietinisturizmas #palaimahotelanyksciai Palaima Hotel Anykščiai

NYKŠČIAI

18 komentarų

 1. Mano mociute is andrioniskio si savaitgali praleido anyksciuose,valge pieniskas sasyskas ir bulbu kosi,bet kodel nera straipsniuko parasyto?

 2. cia tokia,kam ji idomi

 3. Režimo ir iskripeliu mylėtojai ??

 4. Juk jai sumokėjo už reklamą, tai ir aplankė.

 5. Niekam čia neidomu ką ji čia veikia jau visai žurnalistai neturi ką rašyt neįdomios temos nesamones rašo

 6. Šitą kale iš tautos per LRT babkrs darosi .

 7. Viskas saunu, esu anykstiete, buciau laiminga, jei butu kuo maziau ne lietuvisku zodziu, tik tiek, o reklama – lengvas ir gerai apmokamas atlygis

 8. Gal buvo kokios sutiktuvės ?

  Juk pati Beata Nicholson aplankė mūsų kaimą. 🙂 Tą Rubikių ežero pakrantę ,kurią ji praėjo ,reiktų aptvert ir paskelbt šventa. 🙂

 9. Ir kas?Eilinė valkata,.ir kas dar,kuom nusipelnė Anykštėnų pagarbos,?

 10. Zmoneliai atsipeikekit, kas darosi, ar jau vietoj sunu esate? Atvaziavo zmogus, patiko, parase, o jums pavydas ruras grauzia? Pyktis jus tuoj sutrauks, suraganejot visiskai.

 11. Koktu skaityti tokius nepagarbius ir šlykčius komentarus . Vietoje to pasidžiaugtumėte , kad mus aplanko žinomi žmonės ir apie mūsų kraštą taip gražiai aprašo.

 12. Viešintiškei ir anykštėnei

  Atvažiavo ir aprašė todėl, kad reklamoje aprašoma įstaiga užmokėjo už reklamą. Galbūt tai atitinka tikrovę, o gal ir ne. Ji gi influencerė, iš to gyvena, o ne šiaip turistė.

  • Nu įdomiai čia jūs. Tokį tekstuką, t.y. komentarą surašius ir paskelbus reiktų po savo rankele ar šiaip iš kur nors gauti kokį popieriuką, kad tai ką JŪS čia parašėte yra tiesa. ….kažkokie keisti žmonės kai kurie komentuojantys būna.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.