Baranauskiečių būrelių pristatymo šventė

A. Baranausko pagrindinės mokyklos būrelių vadovai bei dalyviai demonstravo pasiektus savo veiklų rezultatus. Šventės metu mokiniai demonstravo lėlių teatro pasirodymą, dainavo, grojo, šoko, pristatė sporto būrelio laimėjimų gausą, demonstravo savo tapybos bei keramikos darbelius.

Moksleiviai pasakojo apie galimybę dviračių būrelyje įgyti dviratininko teises, dalinosi įspūdžiais kaip sodino medelius, pažino paukščius, parodė anglų kalbos žinias, pristatė programavimo būrelio metu sukurtus projektus, rodė filmuką apie robotikos būrelio veiklas.

Kiti demonstravo savo gaminius, pagamintus siuvimo būrelio metu, demonstravo žinias, įgytas fizikos būrelyje, pasakojo, kaip sekasi bendrauti ir kurti savo būrelio bendruomenėse.

Džiaugiamės mūsų mokyklos būrelių gausa ir jų pasiektais puikiais rezultatais!

2 komentarai

  1. Suokiau ,suokiau

    Va taip reikia dirbi.

  2. Reik apie narkotikų vartojimo pasekmes kalbėti ne apie būrelius direktorė niekam tikusi ir tokios net į daržą ravėti nejimciau blogiau nebegali būti kas per netvarka ten policiją miega žiemos miego niekas niekam neįdomu vaikai jauni verslininkai iš narkotikų krauna turtus ir juokėsi iš jūsų būrelių bet va kaip tėvai užsiims tai visi ten su tom birbinem apšiktom kelnėmis lakstis
    Ane faustai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.