Bandys įveiklinti Tilto gatvės kompleksą

Lapkričio Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinamos naujos prekybos vietos.

Pranešama, kad Į Anykščių rajono savivaldybės administraciją kreipėsi VšĮ „Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras“  su prašymu papildyti Anykščių rajono savivaldybės viešųjų vietų, kuriose galima vykdyti prekybą ir teikti paslaugas, sąrašą,  į šį sąrašą įtraukiant „Tilto gatvės komplekso“ teritoriją bei Šventosios upės dešinį krantą.

Nurodoma, kad šios naujai sutvarkytos ir įrengtos Anykščių miesto vietos būtų patrauklios prekybininkams, organizuojant muges įvairių švenčių (renginių) metu ir tuo pačiu padėtų pritraukti didesnį turistų bei miesto svečių srautą į Anykščius. Sudarius galimybę prekiauti ir (ar) teikti paslaugas šiose vietose, būtų įveiklinti ne tik pastatai, kurie sudaro „Tilto gatvės kompleksą“, bet ir teritorija aplink juos.

Aiškinama, kad atsiras galimybė organizuoti muges minėtose vietose bei išduoti leidimus prekiauti ir (ar) teikti paslaugas renginių (švenčių) metu turės ne tik ekonominės naudos (rinkliavos mokestis), bet ir leis užtikrinti didesnį prekybos vietų skaičių, kurių nuolat pritrūksta ypač tokių švenčių, kaip „Anykščių miesto šventė“ metu.

O ar pasitvirtins naujosios prekybos vietos, parodys laikas. Schemose – zonos, kuriose vyktų prekyba, jei rajono taryba patvirtins prašymą.

5 komentarai

  1. Smagiai būs ten

  2. Labai teisingas sprendimas. Blusturgiai taip pat turi mokėti rinkliavos mokestį į biudžeto sąskaitą.

  3. blusturgiai, parko daržai

    bei kiti ale projektai iš struktūrinių fondiu bus iškeldinti į autorės kiemus užmiestyje

  4. Besmegeniai vis dar valdžioje

    Iššvaistė milijonus objektų statyboms, o paskui svarsto kam šitie stikliniai nameliai reikalingi ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.