Baltarusiai į „Muzikinę akvarelę“ keliavo su nuotykiais

2018 kovo 8-11 dienomis Anykščių muzikos mokykla organizuoja jau  VI tarptautinį kamerinių ansamblių konkursą „Muzikinė akvarelė – 2018“. Konkurso metu dėl laureato vardo varžosi moksleiviai ir studentai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Italijos, Ispanijos, Japonijos. Dalyvius vertina žiuri komisija, kurios nariai  LMTA  docentai, profesoriai bei muzikai profesionalai.

Pirmąją dieną, kovo 8-ąją, konkurso dalyviai susipažino, repetavo, vyko porą  konkursų jauniausiųjų dalyvių grupėje, nugalėtojai buvo apdovanoti vėlai vakare. Šiandien, kovo 9-ąją, konkurso dalyviai taip pat repetuoja ir dalyvauja konkursuose.
Į Anykščiuose antrą dieną vykstantį VI Tarptautinį kamerinių ansamblių konkursą „Muzikinė akvarelė – 2018“ kolektyvai iš Baltarusijos keliavo su nuotykiais – prie Lietuvos – Baltarusijos sienos „prakabėjo“ septynias valandas. Kiti likusių šešių užsienio šalių kolektyvai į Anykščius atvyko be didesnio vargo.
Šeštajame ir, kaip teigė asociacijos „Muzikos idėjos“ direktorius Robertas Beinaris, gausiausiame  konkurse šiais metais dalyvauja per 350 muzikantų iš septynių šalių.
Anykštėnams šiame konkurse atstovauja Anykščių muzikos mokyklos  kolektyvas „Pavana“ (mok. Lina Pipirienė) ir mokyklos saksafonininkų kvartetas (mok. Visvaldas Jonušas).
Anykščių muzikos mokyklos ansambliai konkursuose pasirodys penktadienį, kovo 9 dieną, 16, 15 ir 18.30 val.

Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. Tautai neaišku...

    O tai kas tuos baltarusių vaikus tiek prie sienos užlaikė?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.