Audronius Gališanka: „Džiugu, projektas – baigtas“

Anykščių rajono valdžia praėjusiame Tarybos posėdyje pranešė, jog Kultūros centro renovacijos renovacija pagaliau priartėjo prie galutinės stadijos.

Milijonus kasmet kainavę statybos darbai artimiausiu metu turėtų liautis, o kultūrinius renginius paįvairindavę darbininkai jau baigia išsikraustyti.

„Metų pradžioje buvo susidurta su sunkumais – vyko teismai dėl UAB „Anrestas“ sutarčių galiojimo. Tai Kultūros centro atveju balandžio mėnesį buvo pasiektas susitarimas – taikos sutartis, o dėl Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos pastato rekonstrukcijos du teismai pripažino, kad sutartis yra pasibaigusi ir ji nebegalioja. Galiu pasakyti, kad UAB „Anrestas“ iš tiesų suprato projekto svarbą ir Kultūros centre atliko visus numatytus darbus iki gruodžio 4-tos dienos. Tai džiugu, projektas baigtas. Dar liko sumontuoti baldus ir įrangą, kur finansuojama iš savivaldybės biudžeto lėšų ir tikimės, kad iki metų pabaigos viskas bus sumontuota. Tada pradėsime tvarkyti dokumentus pastato pridavimui ir tai įvyks kitų metų pradžioje“, – sakė A. Gališanka.

Anekdotu virtęs Anykščių kultūros centro atnaujinimas per eilę metų tapo žinomas visoje šalyje. Skaičiuojama, jog daugiau nei dešimtmetį trukusi renovacijos renovacija kainavo daugiau nei 5 mln. Eur.

2 komentarai

  1. Anekdotas buvo kreiptis į teismą dėl sutarties nutraukimo.

  2. gerai sutapo,ir rumai baigti ir namas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.