Atveš žurnalistų iš sostinės?

Vilniaus mažasis teatras, susižėręs net kelias festivalio „Pakeleivingi 2016“ nominacijas, sugrįš šį penktadienį į Anykščius tam, kad Kultūros centre per renginį „Verslo žiburiai 2016“ atsiimtų savo apdovanojimus. Teatro administracija ragina kartu, vienu autobusu, į šventę vykti ir plunksnos brolius.

Į profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalio „Pakeleivingi 2016“ apdovanojimų ceremoniją vykstantiems žurnalistams būtina išankstinė rezervacija. Ar atsirado norinčių aplankyti Anykščius, nepranešama.

Vilniaus mažajam teatrui atiteko dvi nominacijos. Ryškiausiu festivalio spektakliu išrinktas „Bedalis ir labdarys“ (režisierė Gabrielė Tuminaitė), o Ryškiausiu festivalio aktoriumi tapo Tomas Stirna.

Anykščių kultūros centro direktorės Dianos Petrokaitės  įsitikinimu šis festivalis jau tapo Anykščių krašto kultūros savastimi. Jis pritraukia žiūrovus ne tik iš Anykščių, bet ir iš viso Aukštaitijos regiono: Utenos, Molėtų, Ignalinos, Kupiškio.   Anykščiuose vykstantis  profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis turi ir tam tikrą misiją -skatinti profesionalius teatrus statyti spektaklius pagal lietuvių autorių kūrinius, puoselėti nacionalinę dramaturgiją. 

Šventės pradžia – penktadienį, 18 valandą.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.