Atsidarė „Maxima“

Po savaitę trukusios rekonstrukcijos duris atvėrė prekybos centras „Maxima“.

Lankytojus prekybos centras pasitiko kitokiu prekių išdėstymu ir įrengtomis savitarnos kasomis. Kai kurių prekių anykštėnai neberas, daugiau vietos skirta fasuotiems produktams.

Beje, uždarant prekybos centrą anykštėnai komentaruose pageidavo, kad duonos gaminiai būtų perkelti į pirmą aukštą, tačiau viskas liko kaip buvę, duonos teks lipti į antrą prekybos centro aukštą.

NYKŠČIAI

28 komentarai

 1. buvus darbuotoja

  Ot tai metų stebuklas 😀

 2. Ir kas čia gero duona antram aukšte ot padarė nū tiesiog pasaka kokie protingi

 3. Gerokai sumažėjo įprastų prekių asortimentas, neliko drabužių, batų-šlepečių skyriaus, neliko tortų-pyragų PASIRINKIMO skyriaus, o baisiausia- nešeimininkiškiems ir skubantiems neliko normalaus mišrainių, kepsnių, žuvies pasirinkimo skyriaus, o tai, kas tapo supakuota – nei asortimento, nei kiekių pasirinkimo neliko, tik padidėjo plastikinės taros kiekis. Normalių kasų kiekį sunaikino absurdiškos savitarnos kasos, kurios visiškai nepatogios ir gaišina laiką 3 kart ilgiau, nei perkant pas normalią pardavėją. Žodžiu- TRAGEDIJA. Ypač baisus nusivylimas gyvenantiems ir dirbantiems centre, šalia, nes iš patogumo liko didelis NULIS…

 4. kur jūs matėt maksimą su trim aukštais???

 5. padarė bardaką ir tiek.

 6. Matai vergams nepatinka ??

 7. Nieko gero pertvarkoje nėra. Alaus su cipsais pavarė pirmame aukšte. Kokio lygio komandavo tą vadinamą pertvarką. Kokius didžiuosius mokslus pabaigė… Na issiplove patalpas moterys. Jos šaunuolės.

 8. Taip iseina, kad alus ir cipsai svarbiau negu duona, todel ir neperkele is 2 auksto i pirma. Nesvarbu, kad senam zmogui ar sunkiai vaikstanciam sunku uzlipti i 2 auksta. Jei daug ko neliko, tai reikejo viska i 1 auksta sukelt.

 9. Bardufelis

 10. Norfoj geriau nors patogu

 11. Pirkit nuotoliniu budu per internetą.

 12. Jau geriau butu nieko nedare , dabar gavosi visiskas snypstas.

  • Čia greit atbegt alaus paimt.. Duona antrame aukšte.. Na čia psichologiniai dakykai.. Gal dar ką pirksi ne vien duoną… Gudruoliai…

  • Tai gal anksčiau buvo geriau,kai pirkėjai vos ne viens prie kito bambomis trindavosi?
   Dabar kur kas daugiau erdvės,o jeigu kam mepatinka tai tam yra kiti prekybos centrai.

 13. O,kada gi mūsú žmonėms buvo gerai!Vis nelaimingi ,vis nepatenkinti .Eikit duonos į biržú duonà parduotuvę,ten nereikia lipti laiptais .O tú batú ir rūbú gerai,kad ir neliko,nes parduotuviú pilna ,ir turgus pilnas rūbú,tik pirkit ,tik pirkit ….Šiaip pirkėjai kratinį padaro ,išvarto ,išmėto, o atgal sudėti nesugeba ir nenori .Ir dėžutes suplėšo,reikia būtinai pažiūrėti į vidú .Taip ,kad pradėkite auklėti save,o tada žiūrėkit ,kas ,kur netaip .

 14. nusprendė, kad anykštėnams nereikia nei šviežios žuvies, nei mėsos nei daugybės kitų prekių. Lieka eiti kitur….

 15. Nelabai pasisekė pertvarka!!!Pirkėjus praras!!!

 16. Ne i geraja puse si pertvarka. Nebebus tiek pirkeju. Norfoj geriau ir patogiau. Visai nelogiska ir normaliai neapgalvota pertvarka. Zmones dave pasiulymus kaip butu patogu ir ko noretu, bet pertvarkos vadovai net nekreipe demesio.

 17. nusivyliau tokia pertvarką. Praradot labai daug galite nepykti prekybininkai na ,bet pardavėjoms lengviau bus dirbti,kai nebus pirkėjų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.