Vyskupas Jonas Kauneckas: „Seime rengiama išdavystė“

„Lietuva – ugnis, kurią kūrenam ir kurioj sudegsime visi“ (J. Strielkūnas). Vėl prieš sausio 13-ąją uždegsime ugnį, kūrensime laužus. Sausio 13-ąją buvo ne paskutiniai laužai, ne paskutinis lietuvių kraujas pralietas. Dar buvo Sakalauskas, dar buvo Medininkai, dar buvo Pociūnas. Ir vis dainavom su Maironiu: „Oi neverk, matušėle, kad jaunas sūnus eis ginti brangiosios Tėvynės! Kad pavirtęs kaip ąžuolas girių puikus lauks teismo dienos paskutinės. Tau dar liko sūnų; kas Tėvynę praras, antros neišmels apgailėjęs.“

 Negi dabar pildosi tie baisūs Poeto žodžiai? Seime paruošti planai, kurie gresia Tėvynės brangiausių dalykų praradimu. Brangieji, melskimės, kad sausio 11-ą Seimas neišniekintų lietuvių kalbos, dėl kurios daugybė knygnešių atidavė savo gyvybę.

Kai sužinojau, kad tokia išdavystė rengiama Seime sausio 11-ąją, tiesiog sausio 13-os išvakarėse, sudrebėjo mano širdis ir su poetu M. Martinaičiu tariau: „Ar nebaisu Tau, Dieve?“. Man tai tikrai baisu, labai baisu! Negi Lietuvos sūnūs ir dukros priims įstatymą rašyti asmens dokumentus ne lietuviškomis raidėmis? Negi jie laužys savo priesaiką? Juk tapdami Seimo nariais, padėję ranką ant Konstitucijos prisiekė, kad gins viską, kas lietuviui brangu.

Broliai ir Seserys Seime, laikykitės, laikykitės savo priesaikos! Meldžiuosi už Jus, kad nelaužytumėte priesaikos, kad nebūtumėte Tautos išdavikai!

Vyskupas Jonas Kauneckas

16 komentarų

 1. konservai su liberalais parduoda tevyne be skrupulu….

 2. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Siulyciau Vyskupui ne is kazko suzinoti, o realiai isigilinti i projekta pries teisiant dievo vardu……

 3. Senatvinis marazmas. Gal iš šventą raštą lotinų kalbą reikia uždrausti?

 4. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Paaiškėjo, kad net ir vyskupai nusikliedi… Tokia jau ta Dievo valia! 🙂

 5. Visa tą košę užvirė Lietuvos Lenkai,prieš 20m.Jie nori,kad jų dokumentuose būtų rašoma ne lietuviškomis rašmenimis.Tai yra absurdas,kad turim šokti padal jų muziką.Pasižiūrėsim kuo vertas seimas.Tegul važiuoja i Lenkija ir ten gyvena,jei čia jiems blogai.

 6. Puiku, Vyskupe.

 7. O kas jiems ?

  O kur Sergejus Jovaiša ? Kur tamilinas ir visi kiti ? Jiems dzynnn .? Tik bla bla bla ir šilti foteliai su babkem ? Ką gero padare ? Supynes ,rodykles ar kas dar ?

 8. Parduoda viską

  Kas dar liko ? Lenkiška Raide tai tik viena W raide ir ne bėda , bet kad rašoma atvirai angliškom ,čia tai jau tragedija ,kad kalba angliškais źodžiais ir užrašai Vilniuj angliški ,čia Tragedija ! Patys viską patdavem atsisakėme Ignalina Mažeikius ,trąšas Litą ,parsidavelei Lietuvos ,o mes avys ,tylim ,,ir rėkiam rusai puola ,,,,,,Nebepuls ,patys tuoj atsiklaupę eisim pas juos ….

 9. Valdžios degradai nesustos niekur. Jau seniai kėsinasi į lietuvių kalbą, pažeidinėja konstituciją, griauna Lietuvą iš visų kampų, kur tik pasiekia, vidaus ir išorės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.