Architektūrinis ,,SPA Vilnius Anykščiai“ viešbučio ir SPA plėtros konkursas

,,SPA Vilnius Anykščiai“ paskelbtame viešbučio ir SPA centro plėtros architektūriniame konkurse pateiktos trys idėjos. Iš jų tikimasi išrinkti labiausiai tinkamą variantą, viešbučio ir SPA centro, esančių Anykščiuose, Vilniaus g. 80, plėtrai. Konkurso organizatorė, nekilnojamo turto ir plėtros statybų bendrovė ,,EIKA“,  kviečia Anykščių miesto gyventojus apžiūrėti bei įvertinti konkursinius darbus. Juos rasite čia https://www.eika.lt/architekturinis-spa-vilnius-anyksciai-viesbucio-ir-spa-pletros-konkursas/

Konkursinius pasiūlymus vertinti, siųsdami savo komentarus, miesto gyventojai galės savaitę – iki balandžio 11 dienos. Organizatoriai labai tikisi, kad miesto gyventojai įsitrauks ir pavyks sulaukti jų pastebėjimų, nes įvertinti kas geriausiai derėtų ir tiktų prie miesto kraštovaizdžio gali tik patys anykštiečiai.

Konkurso tikslas: išplečiamam viešbučiui ir SPA rasti geriausią architektūrinį sprendimą bei tinkamiausią vietą sklype. Pastatas turės atitikti sklypui galiojančius reglamentus bei derėti prie esamos aplinkos ir Anykščių šilelio kraštovaizdžio. SPA centro savininkai tikisi iš konkurso dalyvių  kokybiškos architektūros, inovatyvių idėjų, darnaus vystymosi principų atitikimo.

Balandžio 12 dieną įvyks konkurso vertinimo komisijos posėdis, kuriame pagal nustatytus kriterijus bus išrinktas geriausias darbas, su kurio autoriumi konkurso užsakovas derėsis dėl projekto parengimo sutarties.

EIKA įmonių grupė jau ne pirmą kartą bendradarbiauja su „SPA Vilnius“ grupe. 2021 metais, EIKA rūpinosi „SPA Vilnius Druskininkai“ kapitalinio remonto projektavimo ir  statybos valdymo darbais. Per itin trumpą laiką buvo atlikti  viešbučio dalies, registratūros, SPA baro, baseino ir pirčių zonos kapitalinio remonto darbai.

Apie įmonių grupę EIKA

1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Įmonė jau pastatė beveik 5600 butų ir beveik 580 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Santariškių namai“, Basanavičiaus 9A bei „Eika namai Pilaitėje“.

Jorūnė Juodžbalytė

3 komentarai

  1. SPA gerai pisliojas administratorės Anikščiuos

  2. Zosė de la Antosė

    O kada ir kas pastatys bent vieną sanatoriją – gydyklą Anykščiuose? Ant Šv. Niekados?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.