Apie Tuktuko nuotykius Anykščiuose ir Airijoje

Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“ ir Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje šiemet vykdė projektą „Literatūrinės Tuktuko kelionės“. Apie šį projektą ZOOM konferencijoje pasakojo Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje vadovas Taurius Valungevičius.

Taurius Valungevičius  pasakojo apie tai, kaip jo sukurtas perzonažas Tuktukas  Airijoje ir Lietuvoje apjungė teatrą, dailę ir muziką.  Pokalbyje taip pat dalyvavo prie projekto „Literatūrinės Tuktuko kelionės“ prisijungę savanoriai, kurie padėjo įgyvendinti projekto veiklas  Airijoje: Dublino Mažojo Teatro režisierius Tomas Kučinskas, aktorius Marius Trumpiškis (vaidina Tuktuką),  dailininkė, Tuktuko portreto kūrėja Aušrinė Kuzė (Art by Kuze). Juos kalbino  Airijos Lietuvių Kultūros Asociacija ir Nojus Live.

„Per metus padaryta labai daug – sukurta daugiau kaip 14 vaizdo klipų, veikia tinklalapis. Mūsų tikslas buvo priartinti vaikus prie lietuvių kalbos.  Šis projektas bus tęsiamas ir kitais metais“, – kalbėjo T. Valungevičius. Įrašą galite pažiūrėti čia.

Linas BITVINSKAS

Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“
Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.