Anykštėnus gėdija dėl neįgaliųjų diskriminavimo

Fotografija iš Anykščių medžių lajų tako sukėlė nemenką pasipiktinimą.

Užrašas skelbia, kad Lajų take esantis keltuvas neįgaliesiems prieinamas tik tada, jeigu jie turi galimybių pasą. Keista, nes keltuvas yra atviroje erdvėje, taigi pavojaus užkrėsti nėra, tuo labiau, kad ministras Arūnas Dulkys leido žmonėms eiti gamtinių reikalų atlikti į kavines ir be galimybių paso.

Toks anykštėnų „uolumas“ greitai buvo pastebėtas ir įvertintas. Juk daugelis gretutines ligas turinčių žmonių negali skiepytis nuo koronaviruso ir norėdami. Daugelis komentavusiųjų tokį Anykščių regioninio parko žingsnį vertino neigiamai ir gėdino anykštėnus, teigdami, kad šitaip elgtis su neįgaliaisiais mažiausiai yra gėdinga.

NYKŠČIAI

9 komentarai

  1. tik paskutiniai durniai dabar yra nepasiskiepyję, tai ir liftais dėl pramogų nėra ko neskiepytiems su normalias žmonėmis maišytis

  2. Jums turėtų būt gėda skelbti tokius dalykus ir toliau kiršinti žmones.

    • Čia parodo valdžiažmogių bukumą,kuo daugiau viešins tokius dalykus tuo geriau….,tegul visi mato kokie jie mulkiai….

  3. ,, Keista, nes keltuvas yra atviroje erdvėje, taigi pavojaus užkrėsti nėra,, dabar patys paskaityit, ka parašėt.. O kaip jums atrodo, kad keltuvas taip ir kyla atviras..? Teko ne karta naudotis, atvezus vyresnius žmones.. Juk vistiek yra uzdaromas,ir gaunasi uzdara patalpa,kuri yra labai ankšta ir nedidelė.. Tai kaip jums atrodo, ar uzsikresti galimybes tikrai nera??

  4. Idomu as ir gi neigalus su vezimeliu tipo nereikia as turiu o jam nereikia,kaip suprasti,obeleviciui ir gi nereikia,ir gi neigalus?

  5. PAPRASTA.nepaprasta kirmėlė būsi

  6. o viso tai labo- lai nepasiskiepiję neįgalieji tuo liftu kyla po vieną…tai problema lygioj vietoj…

  7. Gėda, gėėda, gėėėda, gėėėėda !!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.