Anykštėno atstovaujamos grupės konkurso „Novus“ finale tapo nugalėtojomis

 

Liepos 23 dieną menų fabrike „Loftas“ įvyko muzikos inkubatoriaus „Novus“ finalas. Jame buvo išrinkta Baltijos šalių geriausia grupė. Įveikę konkurentus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos dėl pagrindinių prizų varžėsi penki dalyviai. Anykštėnas Vainius Indriūnas grojo dviejų grupių sudėtyje, viena iš jų tapo nugalėtoja, kita užėmė antrą vietą..

„Novus“ konkursas vyko du mėnesius. Šiais metais į finalą nepateko nė viena Estijos grupė, tad dėl pirmosios konkurso vietos kovojo tik lietuviai ir latviai. Finalinius pasirodymus vertino tarptautinė komisija. Nugalėjo lietuvių grupė JUZT, o antrąją vietą iškovojo „John‘s Shower Band“. Abiejų grupių sudėtyje groja V.Indriūnas (nuotrauka iš D. Indriūnienės asmeninio albumo).
Šiek tiek informacijos apie grupes, kuriose groja V.Indriūnas.
JUZT
Džiazą su elektronika maišantys JUZT siekia atnešti naują skambesį į Lietuvos muzikinę sceną. Grupės kūrybinė veikla prasidėjo tik šių metų vasario mėnesį, tačiau jau spėjusi pajusti elektroninių garsų scenoje skonį, grupė tęsia savo veiklą bei kuria nauja garsą alternatyviosios muzikos scenose Lietuvoje.
„John‘s Shower Band“
Destruktyviu hiphopu savo stilių vadinanti grupė gyvuoja apie metus, bet jau spėjo pasirodyti ne vienoje vilniečių pamėgtoje vietoje. Įkvėpimo grupė semiasi iš alternatyvaus roko ir funk stiliaus muzikantų, o šiuo metu ruošiasi autorinės programos įrašams.

ŠILELIS

2 komentarai

  1. Nuostabus pasiekimas

  2. Smagu, įvertinsim ryt miesto šventės koncerte.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.