Anykštėnas laimėjo net 5 medalius

Anykštėnai puikiai pasirodė Kaune vykusiame antrajame „Swim Grand Prix“ plaukimo varžybų etape. Ypač pasižymėjo anykštėnas Haroldas Čižauskas.

Trenerio Edvino Apčinikovo AKKSC auklėtiniai Kaune iškovojo nemažai medalių. Haroldas Čižauskas, kuriam 9 metai, laimėjo net 5 medalius: 4 aukso (50 m laisvu stiliumi, 50 m nugara, 100 m nugara, 50 m peteliške)  ir vieną sidabro (100 m laisvu stiliumi).

Iš mergaičių geriausiai startavo Gabrielė Ambraškaitė, kuri iškovojo du sidabro (50 m laisvu stiliumi, 100 m nugara) ir vieną aukso (50 m nugara) medalį ir Greta Burneikaitė 100 m nugara plaukime iškovojo bronzos medalį.

Kaip sakė H. Čižausko mama Asta Čižauskienė, Haroldas plaukimą pradėjo prieš porą metų, kadangi plaukimo treniruotes lanko jo vyresnė sesė.

Tarptautiniame renginyje dalyvavo apie 600 vaikų iš skirtingų Lietuvos miestų bei užsienio valstybių.

Kitas „Swim Grand Prix“ plaukimo etapas vyks Ignalinoje.