Anykštėnams sakurų pažiūrėti nebereikės vykti į Vilnių (fotoreportažas)

„Anykščių vyno“ kolektyvas tęsia gražią tradiciją Obuolinių šventei dovanoti miestui augalus. Kaip ir pernai, gamykloje dirbantys kolegos griebė kastuvus ir prie AB „Anykščių vynas“ sienos Dariaus ir Girėno gatvėje pasodino 20 sakurų.


Kaip sakė „Anykščių vyno“ gamybos vadovė Liubovė Rebiatnikova pernai Anykščių miesto Obelų gatvėje, „Anykščių vyno“ kolektyvas jubiliejaus proga apsodino obelimis. „Buvo Obelų gatvė, bet be obelų. Todėl mes pasodinome“, -šypsojosi L. Rebiatnikova. Iš viso gamykla miestui pernai padovanojo daugiau nei 50 įvairių rūšių obelų.

Šiemet, pasak vadovės, nuspręsta sodinti sakuras. „Dvidešimt sakurų – tai dovana miestui, kolektyvo žmonės noriai dalyvauja sodinime“, – sakė L. Rebiatnikova. Išties, sodintojų buvo gerokai daugiau negu kastuvų. Ji neabejoja, kad pasodindamas sakuras „Anykščių vynas“ prisidėjo kuriant kokybiškesnę aplinką mieste. Paklausta, kad gal suplanuota ir ką nors iš sakurų uogų gaminti, L. Rebiatnikova juokėsi, kad tuo klausimų reiktų kreiptis į naujos produkcijos planavimo skyrių.
Sodinant sakuras „Anykščių vyno“ kolektyvui talkino UAB „Anykščių komunalinis ūkis“.

Linas BITVINSKAS

22 komentarai

 1. pagal Maksimalietį ir Veygą

  Ateis valdžion valstiečiai ir visas sakuras iškirs – Anykščių vynas lobsta girdydamas tautą. Jokios reklamos iš alkomafijos negali būti

 2. Įdomiausia tai, kad kurortinio miesto statuso siekiančio Anykščių rajono centrinėje dalyje yra pagrindinis objektas pramoninis, o ne sveikatinimo ir poilsio paslaugų objektai.
  Taigi pramoninkai galėtų ir daugiau prisidėti prie miesto ekosistemos puoselėjimo, atsižvelgiant į tai kiek taršos išmeta produkciją atgabenantys krovininiai vilkikai ir produkcijos gamybos veiklai vykdyti deginamų dujų išskiriamas CO kiekis į aplinką miesto centre.

 3. Siulau kitais metais Biliuno g. iskirst senas liepas ir vietoj ju pasodint sakuras.

  • verčiau rūpinkis savo pagrindinės gatvės depiliacija ir rožinių aliejų procedūromis, kad tas, eidamas pro rakto skylutę lįsti nepasiklystų sąžalyno bruzgyne ir nepradėtų būgnų barškinti ne toje gatvėje.

  • gal su protu susdraskei….

 4. Gal kitais metais kazkiek tai pagamins sakuru vysniu vyno simboliskai pavaisint svecius .

 5. Labai ačiū, kad pasodinote ir papuošėte miestą.

 6. Labai ačiū už gerą darbą.

 7. ziurek kad tavis kas neiskirstu

 8. Graži idėja😊😊

 9. Šaunuoliai, kad pasodino.

 10. Kvailio koment.

 11. Bus gražu. Reikia džiaugtis.

 12. anykštėnė

  Ačiū už gražią dovaną miestui. Šaunuoliai

 13. senos tarkos kur nuo gimimo dirba

 14. Pas mus kurkliuose gražiau pasodinta prie mokyklos

 15. gal su protu susdraskei….

 16. Šaunuoliai! Ačiū !

 17. vynas viską sutvarko.aš vyno mėgėjas,išgerentis esu.man nereik su niekuom pyktis.mums galimybės leidžia,per pietus visada.aišku ribose.

 18. Anykštėnė

  Viskas gerai su sakurom,sužydės ,bus gražu.Tik va,reikia kad būtų parūpinta šiukšlių dėžių ,nes suoliukai yra ,o šiukšliadėžės nei vienos .Mėto šiukšles jaunimas ,o gal ir senimas ,kur tik papuola.Tai ,sakurų parkelio,kad nepaverstų šiukšlynu.Labai norisi,kad būtų tvarkinga aplinka.Dar ta tvora betoninė grožio nesuteikia ,visa numusijusi,pajuodusi …..

 19. buvusi darbuotoja

  nei vienam burnon nepylia, juk kuris nori, tas susiranda išgerti, o be to gamina ir nealkoholinį vyną

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.