Anykštėnai vyks į Šeimos gynimo maršą

Gegužės 15 dieną Vilniaus Vingio parke vyks protesto mitingas.  Jau antra savaitė po Lietuvos miestus važinėja akcijos autobusiukas.

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 turas per Lietuv užsuks ir į Anykščius. Kaip sakė prie maršo prisidedantys anykštėnai, susitikimas su maršo dalyviais Anykščiuose vyks gegužės 12 dieną 13 valandą prie A. Baranausko aikštės.

Šeštadienį automobilių kolona važiuos iš Anykščių numatytu maršrutu į Vilnių, kur  18.00 valandą vyks visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingas Vingio parke. “Anykščiuose renkamės gegužės 15-ą dieną, 8.30 val. A. Vienuolio g. 32 (Bikuvos prekybos centro rajone), 9.00 val. kolona išvykstame į Uteną”, – sakė “Nykščiams” Anykščiuose prie akcijos prisidedantys savanoriai.   

18 komentarų

 1. Tuo geriau ! Tegul tie Lovio kiaules mato ,kad tautai nusibodo šert tas kiaules už dyką . Vyt juos velniop visus .Ką nusimano buvęs krepšinio žaidėjas ? Koks iš jo politikas , sąrašinis ,kuris sugeba tik ranką pakilot ,kaip daiguma ten sėdinčių pensininkų .

 2. Kokia isterija. Nesuvokiama.

 3. Prieš ką protestuosim ?

  • liaudis pasiilgusi viešų renginių, kuriuose galėtų save parodyti ir į kitus pažiūrėti. Tuo pasinaudojo šio „maršo“ organizatoriai. Daugelis nežino prieš ką protestuoja ar dėl ko dalyvauja tokiame protesto žygyje.

 4. Tai bus Durniu maršas.Nesuprantu nuo ko reik gynti šeimas?Tit nuo smurto šeimoje,bet to jiems nereikia.Nereikia nei Stambulo konvencijos,nes ten gyna šeimas nuo smurto.Nesuprantama ką tai norima išreikšti.Scenariju rašo Artūras humoristas,o paradui diriguos K.Krivickas.Jis rūpinasi tuo renginių.

 5. Kaip gaila .kad ne visi gali.VAZIUOKIT ZMONES .gelbekit seimas,vaikus.vyrus nuo sito seimo ypac nbuo laisves partijos ka jie daro .kodel taip darko musu LIETUVA .ju sukis piderai,norkotikai.alkogolis.lyties keitimai.15 mergaitem apsisaugojimo priemones,uzsienio kalba imoniu pavadinimai. GELBEKITESIR GELBEKIT KITUS , aciu jums vaziuojantiems

  • Gelbėk.Kazkoks košmaras. Šeimos bus, jei norės patys žmonės. Ir nereikės Tv pagalbos. Parekaus už šeimas ir kas pasikeis.Ir tuosis žmonės ir skirsis ir nesituokusiu kiek gyvena del išmokų. Ko cia bludent.

  • nepamiršk ir tu prezervatyvais apsirūpinti, kad būtum apsisaugojusi 🙂

 6. Labai puiku kad ruošiatės važiuot. Kas gi kitas pakovotų už šeimas jeigu ne patys. Matot kas seime darosi. Viskas daroma kad pas mus būtų blogiau. Ir narkotikus nori leist laisvai ir visokias partnerystes ir lyčių keitimą nesiklausiant tėvų. Vaikų skatinimas būti gejais ir lesbijietem jau daržely mokant kaip princas myli princą. Šaunu kad norit parodyt kad teisingos orientacijos kas numatyta konstitucijoj. Yra daug žmonių ir mes nenorim Aušrinės teorijos.Būkit vieningi ir ginkit savo vaikus.

 7. Kiek tau vaikeliuk metų,jei nedaeina tau ,jei nematai kas aplink darosi,nebent tevams gyveni ant sprando tai tau pochui tada viskas .O aš prieš ,kad pederastai demonstruotu kad sijonuoti ir ūsoti vaikßčiotų ,,nenoriu ,kad pedofilai butų irgi “ normalūs” ,tada ir nekrofilai su zoofilais,,,juk gamta tokius sukūrė ..Vaikeliuk pagyvenk ,suprasi ,o dabar pienuko gert ir lovytej .

 8. Geriau eitų šiukšlių rinkt iš anykščių miškų vietoj to kad į sostinę važiuotų ir terštų orą su savo salerkinėm mašinom.

 9. Ar bus boba su lazda? Ar bus Karbauskio žmona, ar Karbauskis eis su Greta?

 10. Šaunus renginys. Pagarba šeimų maršo rengėjams ir dalyviams !

 11. Danutis, Njolis, Irenas, Daivas ir t.t.

  Mes už savaitės dar geresnį maršą organizuojam.

 12. Važiuosiu ir aš būtinai. Savo sugyventinę pasiimsiu ir dar dvi meilužes. Kuo blogesnė mūsų tokia šeima už kitas panašias? Yra tokių Lietuvoj politikų, aktyvių patriotų, kurie po kelis kartus ženoti ir išsiskyrę, bet gražiai suokia apie šeimas. Ne šeimų gynimo maršas, bet nesantaikos kurstymo renginys organizuojamas Vingio parke. Kaip avinai visi važiuos kolonomis, net savo nuomonės žmonės neturės. Iš Anykščių kažkodėl reikės važiuot į Uteną, o iš ten į Kauną, tik tada į Vilnių. Vietoj 120 kilometrų bus padaryta kokie 400. Kvailiau ir būti negali.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.