Anykštėnai slidininkai rungtyniauja Italijoje

Italijoje vykstančiame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje (EJOF) savo pasirodymus pradėjo ir Anykščių KKSC sportininkai.

Pirmadienį vaikinų 10 km lygumų slidinėjimo varžybose klasikiniu stiliumi rungėsi 64 sportininkai. Matas Gražys distanciją įveikė per 32 min. 45,3 sek. Nuo nugalėtojo italo Gabriele Matli jis atsiliko 5 min. 39,6 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 49 vietą.

Antradienį sunegalavęs M. Gražys 5 km laisvuoju stiliumi nuotolį įveikė per 23 min. 3,6 sek. Nuo nugalėtojo jis atsiliko 4 min. 55,1 sek. ir užėmė 62 vietą.

„Matas prastai jautėsi, blogai miegojo. Nežinau, gal aukštis virš jūros lygio turėjo įtakos. Čia esame beveik 1300 m aukštyje, sportininkai nepratę dirbti kalnuose“, – sakė sportininkų trenerė Kazimiera Strolienė.

Biatlonininkas Mikas Vildžiūnas sprinto 7,5 km lenktynėse distanciją įveikė per 25 min. 48,3 sek. (4 baudos ratai) ir, nuo nugalėtojo atsilikęs 4 min. 59,6 sek., užėmė 61 vietą.

62-as buvo Juozas Augustinavičius. Jis nuotolį įveikė per 25 min. 59,9 sek. (5 baudos ratai) ir nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 21,2 sek. Varžybose dalyvavo 69 sportininkai.