Anykštėnai dalyvavo socialdemokratų suvažiavime

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) nariai bei LSDP Anykščių rajono skyriaus nariai su pirmininku Dainiumi Žiogeliu, šį šeštadienį, t. y. 2023-05-27, rinkosi į suvažiavimą, kuriame buvo aptariamos politinės aktualijos, išrinkta nauja partijos vadovybė ir taryba.

Vilija Blinkevičiūtė suvažiavime perrinkta Socialdemokratų partijos pirmininke, patvirtinta jos pavaduotojų komanda.

Partijos vicepirmininkų pareigose dirbs: Seimo narė Rasa Budbergytė Alytaus meras Nerijus Cesiulis, Birštono merė Nijolė Dirginčienė, Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič, Politologas Liutauras Gudžinskas, Seimo narė Orinta Leiputė, Akmenės meras Vitalijus Mitrofanovas, Europos Parlamento narys Juozas Olekas, Seimo narys Gintautas Paluckas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Prienų vicemerė Jūratė Zailskienė.

LSDP Anykščių rajono skyriaus informacija

11 komentarų

 1. Faktas kaip blynas!

  Anykščių socialdemokratai turi išsirinkti kitą partijos vadą.

  • ar partijos sekretoriaus postas neturi būti paveldimas iš to, kuris pasitraukia į garbės pirmininko kėdę, kai užsitarnauja ją už nuveiktus darbus partijai.
   Gal socildemokratų partija netaiko tokio valdymo metodo, kad pralaimėjęs rinkimus partijos skyriaus pirmininkas pats įteikia atsistatydinimą, o parijos valdyba svarsto ar palikti psitaisyti dirbant partijai geriau ar rinkti naują pirmininką su didesne potencine ir kinetine energija.

 2. Jūza fon Krakatūza :)

  Faktas kaip blynas yra ir tai, kad Anykščių socialdemokratai neišsiaugino nei vieno ryškaus, charizmatiško ir autoritetingo kandidato į skyriaus lyderius. Tai rodo ir savivaldos rinkimų rezultatai. Daugiau 5 mandatų jau kelios kadencijos jie niekaip neišstena. Pupeikiniai socdemai teturėjo tik du mandatus: Šmigelskienę ir Bukelį. Dar nuo Krikštaponio-Juodelio dueto laikų Anykščių socdemai buvo ir tebėra tik dzvanelis, pririštas prie konservatorių ožio uodegos. Ožys uodegą krypt – dzvanelis dzin… Ir niekaip nieko daugiau. Nedzingsėsi – vicemeru nebūsi. Amžinai antrieji konservų šešėlyje.
  Keisite D. Žiogelį? Keiskite. O į ką? Kur gi jūsų kandidatai? Prabuskit ir apsičiupinėkit! Neliko A. Brazausko – neliko ir socdemų. Kaip Danguje, taip ir ant žemės, kaip Lietuvoje, taip ir Anykščiuose. Va taip, keitėjai blyn …

 3. Pritariam,tikrai reikalingas naujas šios partijos vadovas.Orogancija čia nereikalinga,o paprastas žmogiškumas į žmogų.

 4. na kas iš to,kad nuvyko vistiek jiems Anykščiuose į seimą nėra šansų. Stenkitės atlikti tiesiogines pareigas gerai, girdisi kaip kas dirba.

 5. Ir visgi Anykščiuose tik blankus socialdemokratijos šešėlis telikęs…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.