Anykštėnai aktyviai ieško „vaiko pinigų“

Nuo sausio pirmos iki kitų metų privaloma kreiptis į savivaldybę, nes kitaip bus prarasti ir taip jau daugeliui prarasti eurai. Panaikinus neapmokestinamą pajamų dydį, atsirado alternatyva. Tačiau panašu, jog ji naudinga tik tiems patiems „pašalpiniams“ ir labai mažam skaičiui dirbančiųjų – jie privalo turėti nemažiau nei tris vaikus.

Ar šiaip, ar taip – į „valstiečių“ numetamus apgaulingus „bitkoinus“  rankas tiesia visi.

„Šiuo metu sistema užkrauta ir reikia kantrybės. Tad siūlyčiau kreiptis kitą mėnesį arba šio mėnesio gale. Taip pat noriu paminėti, kad tas išmokas galima susigrąžinti už 12 praėjusių mėnesių. Todėl net besikreipiantys spalio, lapkričio ar net gruodžio mėnesiais atgaus išmokas už visus šiuos metus. Iki šios dienos jau kreipėsi 510 anykštėnų dėl išmokų. Iš jų 75 prašymus užpildė elektroniniu būdu. SPIS (red.: socialinės paramos informacinė sistema) sistema, kuria naudojasi anykštėnai, ir jau pateikė prašymų ne tik dėl vaikų pinigų, bet ir kitoms išmokoms gauti, labai patogi, bet dėl trukdžių labai prašome būti kantriems ir tikrai neskubėti prašymus pateikti būtent per sausio mėnesį“, – redakcijai sakė Ieva Gražytė, Socialinės paramos sk. vedėja.

Dar viena naujiena, pasak I. Gražytės, išmoka vaikui nebus įskaičiuota į šeimos pajamas. Iki šiol buvo visaip – ypač dėl emigrantų siunčiamų pinigų.

4 komentarai

  1. kam raso jeigu mokosi iki 21 m bus mokomi 19m mokosi 3 kurse nepriklauso kam tada nusipaisto

  2. Jjei aukstojoj mokos nepriklauso,o jei proptechninej priklauso,

  3. profkej atsake nepriklauso

  4. girdejau kat kur yra seimos yrasyti y yskaita tom neduos visu pinigu bus sarasai maistui gauti .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.