Anykščiuose vyks eko festivalis šeimoms

LR aplinkos ministerija kartu su APVA inicijuoja 2-jų dienų  nemokamą draugišką eko festivalį šeimoms  Aukštaitijoje ir kviečia į jį  šeimas iš 20-ties šalies savivaldybių teritorijų: Anykščių r., Utenos r., Radviliškio, Pasvalio, Biržų, Panevėžio m. ir r.,  Šiaulių m. ir r., Rokiškio r., Kupiškio r.,  Zarasų r., Visagino, Ignalinos r., Švenčionių r., Molėtų, Ukmergės r., Širvintų, Kėdainių r., Jonavos r.

Pabodo miesto šurmulys? Norisi dangaus mėlio ir miško žalumos?

Kraukis kuprinę ir praleisk nepamirštamą savaitgalį gamtoje!

LR Aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia Tave į 2-jų dienų trukmės nemokamą draugišką eko festivalį!

DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS laukia tavęs!

KADA? 2023 m. birželio 17-18 d., šeštadienį ir sekmadienį

KUR? Prie Lajų tako, Dvarionių k., Anykščiuose

Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!

Registruokitės čia Registruoti būtina kiekvieną šeimos narį.

KAS VYKS?

Pirmą dieną leisimės į edukacinį žygį Šventosios pažintiniu taku, kartu su profesionale dailininke kursime meno kūrinius iš gamtos, plušėsime ekodirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“, žaisime stalo ir lauko žaidimus, žoliausime, žiūrėsime Alytaus lėlių teatro spektaklį, mėgausimės gongų gausmu po atviru dangumi, klausysimės akustinio A. Dubakos koncerto, maudysimės, plepėsime laužo šviesoje.

Antrą dieną pradėsime jogos užsiėmimu, smagiai pasinersime į miško maudynes su Monika Peldavičiūte „Gydantys miškai“, leisimės į pilną įspūdžių žygį „Karalienės liūnas“.

Šiukštu nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų!

Kyla klausimų? Rašykite: ekofestivaliai@gmail.com 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.