Anykščiuose vyko sunkiosios atletikos čempionatas (FOTO, VIDEO)

Vasario 15 dieną Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtos atviros rajono jaunimo pirmenybės, kuriose savo jėgas išbandė ir perspektyvūs Panevėžio sportininkai.

Anykštėnai, kaip įprasta, pasižymėjo gerais rezultatais.

Svorio kategorijoje iki 55 kg Danielius Kanonovas užėmė pirmą vietą (išrovė 46 kg, išstūmė 60 kg sveriančią štangą). Toje pačioje svorio kategorijoje Mantas Silickas užėmė 3 vietą.

Sv. kategorijoje iki 61 kg Irmantas Kanonovas (40-50 kg) tapo čempionu, o Vakaris Petrikonis – laimėjo sidabro medalį (32-44 kg).

Sv. kategorijoje iki 67 kg Alistair Vytautas Gindrėnas užėmė pirmą (51-70kg), Orestas Urbonas – antrą (50-60 kg), o Andrei Kobelian – trečią vietą (43-63 kg).

Sv. kategorijoje iki 73 kg Martynas Silickas užėmė antrą (65-87 kg), Nikas Kulieša – trečią (60-85 kg), Rutenis Sereikis – ketvirtą vietą (57-75 kg).

Sv. kategorijoje iki 81 kg visus varžovus pranoko Gustas Pumputis (70-92 kg), o Povilas Kalasauskas – iškovojo bronzos medalį (67-85 kg).

Sv. kategorijoje 89 kg Edvinas Baklanovas užėmė pirmą vietą (100-120 kg), o Justas Kazakevičius liko ketvirtas (40-58 kg).

Po savaitės paaiškės, kurie pirmenybių dalyviai sulauks kvietimų į Lietuvos čempionatą.